Diagnoza problemów społecznych w gminie – wypełnij ankietę | Konstancin-Jeziorna

Diagnoza problemów społecznych w gminie – wypełnij ankietę

15-09-2023
fot. Freepik

Piątek (15 września) jest ostatnim dniem na wypełnienie ankiety internetowej, której wyniki pomogą w opracowaniu gminnego „Programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2024". Zachęcamy do udziału w badaniu, które jest anonimowe i zajmuje tylko kilka minut.

Firma SBC Szkolenia Badania Consulting z Krakowa na zlecenie gminy Konstancin-Jeziorna realizuje badanie społeczne, które przyczyni się do opracowania „Programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2024".

Ankieta online

Jednym z jej elementów jest przeprowadzenie ankiety. Jej wyniki posłużą w przygotowaniu istotnych dokumentów, służących rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna, a także w zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie kilka minut. Można to zrobić bezpiecznie w swoim domu – za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do internetu.

Do 15 września

Wystarczy wejść na stronę: m-konst-jeziorna.webankieta.pl. W ankiecie nie ma ani dobrych, ani złych odpowiedzi – ważne, aby były szczere. Wystarczy je zaznaczyć, a następnie kliknąć „Wyślij”. Uzyskane w ten sposób informacje będą analizowane wyłącznie statystycznie. Ankietę należy wypełnić do 15 września. 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencję.

    Finansowe wsparcie dla przedsiębiorców – konferencja

    W środę (27 września) w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55) odbędzie się konferencja, na której przedstawione zostaną założenia nowego programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza”.
  • Samochód na drodze, a za nim na rowerach ludzie w żółtych odblaskowych kamizelkach.

    Jesienny przejazd rowerowy ulicami Konstancina-Jeziorny

    W sobotę (23 września) ulicami Konstancina-Jeziorny przejedzie jesienna masa krytyczna. Start o godz. 18.00 sprzed Urzędu Miasta i Gminy (od strony ul. Kolejowej). Manifestacja rowerzystów może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.