Diagnoza problemów społecznych w gminie – wypełnij ankietę | Konstancin-Jeziorna

Diagnoza problemów społecznych w gminie – wypełnij ankietę

15-09-2023
fot. Freepik

Piątek (15 września) jest ostatnim dniem na wypełnienie ankiety internetowej, której wyniki pomogą w opracowaniu gminnego „Programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2024". Zachęcamy do udziału w badaniu, które jest anonimowe i zajmuje tylko kilka minut.

Firma SBC Szkolenia Badania Consulting z Krakowa na zlecenie gminy Konstancin-Jeziorna realizuje badanie społeczne, które przyczyni się do opracowania „Programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii na rok 2024".

Ankieta online

Jednym z jej elementów jest przeprowadzenie ankiety. Jej wyniki posłużą w przygotowaniu istotnych dokumentów, służących rozwiązywaniu problemów z jakimi borykają się mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna, a także w zaplanowaniu odpowiednich działań profilaktycznych. Ankieta jest anonimowa, a jej wypełnienie zajmie kilka minut. Można to zrobić bezpiecznie w swoim domu – za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do internetu.

Do 15 września

Wystarczy wejść na stronę: m-konst-jeziorna.webankieta.pl. W ankiecie nie ma ani dobrych, ani złych odpowiedzi – ważne, aby były szczere. Wystarczy je zaznaczyć, a następnie kliknąć „Wyślij”. Uzyskane w ten sposób informacje będą analizowane wyłącznie statystycznie. Ankietę należy wypełnić do 15 września. 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Ogród, na trawie stoją sztalugi drewniane a na nich obrazy. W tle widać ludzi i wysokie drzewa.

    Festiwal Otwarte Ogrody już po raz 17., zgłoszenia do końca…

    Znamy już termin tegorocznego Festiwalu Otwarte Ogrody w Konstancinie-Jeziornie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14–15 września. A my już dzisiaj zapraszamy wszystkich, którzy chcą otworzyć bramy swoich gościnnych ogrodów. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca czerwca.
  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami. Alert obowiązuje w poniedziałek (20 maja) od godz. 15.00 do północy. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 80 proc.