Do Urzędu Miasta i Gminy bez umawiania wizyty | Konstancin-Jeziorna

Do Urzędu Miasta i Gminy bez umawiania wizyty

01-03-2022

Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna wrócił do standardowego trybu pracy. Od wtorku (1 marca) każdą sprawę w magistracie załatwimy bez konieczności telefonicznego umawiania się na wizytę. Biuro Obsługi Mieszkańców czynne jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–15.00.

Sukcesywnie spada liczba zakażeń koronawirusem i hospitalizacji z powodu COVID-19, a życie powoli zaczyna wracać do normalności. Od wtorku (1 marca) zniesiona została większość obostrzeń covidowych.

Obsługa bezpośrednia

Do standardowego trybu pracy wrócił także Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna. Od teraz wszystkie sprawy w magistracie znów można załatwić bez konieczności telefonicznego umawiania się na wizytę. Obywatele są obsługiwani bezpośrednio w Biurze Obsługi Mieszkańców od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–15.00.

Odwiedzając ratusz trzeba jednak pamiętać o obowiązujących zasadach sanitarnych, w tym dezynfekcji rąk oraz zakrywaniu ust i nosa maseczką. Ponadto informujemy, że przy każdym stanowisku obsługi może przebywać tylko jedna osoba.

Dyżury burmistrza i jego zastępców

Ponadto burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna oraz jego zastępcy począwszy od 7 marca, w każdy poniedziałek w godz. 13.00–16.00, wznawiają osobiste przyjęcia interesantów, po uprzednim uzgodnieniu terminu wizyty. Zapisy prowadzone są:

 • telefonicznie pod numerem 22 484 23 05,
 • mailowo na adres kancelariaatkonstancinjeziorna [dot] pl,
 • osobiście w Punkcie Obsługi Mieszkańca – stanowisko Kancelaria/Informacja.
Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • Lampa oświetlenia ulicznego

  Kolejne ograniczenia w nocnym oświetleniu ulic

  Ul. Przesmyckiego, al. 1000-lecia Państwa Polskiego i ciąg pieszo-rowerowy wzdłuż Jeziorki – to kolejne lokalizacje, w których latarnie nocami świecą krócej lub tylko częściowo. Wszystko w związku z trudną sytuacją na rynku energii elektrycznej oraz ustawą, która zobowiązuje gminy do oszczędzania.
 • Kobieta trzyma w ręku mikrofon i do niego mówi.

  Przyznano nagrody za wybitne wyniki sportowe

  Konstanciński samorząd przyznał nagrody pieniężne za wybitne wyniki sportowe w sezonie 2021/2022. Wyróżnionych zostało 38 zawodników reprezentujących aż szesnaście dyscyplin. Pula nagród wyniosła w tym roku prawie 40 tys. zł.