Dzieci z Trójki przyozdobiły z burmistrzem urzędową choinkę | Konstancin-Jeziorna

Dzieci z Trójki przyozdobiły z burmistrzem urzędową choinkę

08-12-2025

W holu Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna stanęła świąteczna choinka, udekorowana w poniedziałek (8 grudnia) przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 3. Dzieci – wspierane przez nauczycielki oraz burmistrza Michała Wiśniewskiego i jego zastępczynię Katarzynę Tusińską – ozdobiły drzewko kolorowymi bombkami i własnoręcznie wykonanymi dekoracjami.

W Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna zrobiło się świątecznie. W holu ratusza stanęła naturalna choinka, którą w poniedziałek (8 grudnia) udekorowali – podobnie jak przed rokiem – najmłodsi mieszkańcy naszej gminy. Tym razem byli to uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Konstancinie-Jeziornie.

Na drzewku zawisły szklane bombki, papierowe łańcuchy oraz własnoręcznie wykonane aniołki. W dekorowaniu uczniom towarzyszyli nauczycielki oraz Michał Wiśniewski – burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna, jego zastępczyni – Katarzyna Tusińska, Edyta Tchorzewska – skarbniczka gminy oraz Honorata Tarnowska, sekretarz gminy. Na zakończenie wizyty dzieci odwiedziły gabinet burmistrza, gdzie zaśpiewały kolędy i świąteczne piosenki. W podziękowaniu za pomoc uczniowie otrzymali pamiątkową maskotkę konstancińskiej wiewiórki oraz słodki upominek.

Autor
Aneta Tapanchev

Najnowsze aktualności

  • Grupa osób siedzi za stołami na sali posiedzeń.

    20 maja odbędzie się 31. sesja Rady Miejskiej Konstancin-…

    Przed nami kolejna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Obrady odbędą się w najbliższą środę (20 maja). Radni spotkają się, aby rozpatrzyć projektów uchwał, w tym m.in. dotyczące profilaktyki i przeciwdziałania uzależnieniom, pomocy społecznej oraz utrzymania czystości i porządku w gminie.
  • Panowie przycinają żywopłot

    Umowa na pielęgnację i utrzymanie zieleni miejskiej…

    Gmina Konstancin-Jeziorna podpisała umowę na pielęgnację i utrzymanie zieleni miejskiej w 2026 r. Zadanie o wartości 518,4 tys. zł zrealizuje Firma Ogrodnicza PHU Marzena Szklarzewska ze Starej Iwicznej. Prace rozpoczną się w najbliższym czasie.