Dziewczyny na pięć, czyli sukces młodych siatkarek | Konstancin-Jeziorna

Dziewczyny na pięć, czyli sukces młodych siatkarek

19-02-2024

Młode siatkarki z KS SPS Konstancin-Jeziorna walczą w wojewódzkich rozgrywkach Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving. Młode sportsmenki mają już za sobą zwycięstwo w pierwszym turnieju rozstawieniowym i kwalifikację do kolejnego etapu zawodów. 

Ruszyły rozgrywki Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar Kinder Joy of moving. Obecnie rozgrywane są eliminacje na poziomie wojewódzkim. 11 lutego w Mysiadle odbył się pierwszy turniej rozstawieniowy. Wzięło w nim udział około 100 drużyn z całego Mazowsza. W zawodach świetnie zaprezentowały się młode siatkarki KS SPS Konstancin-Jeziorna. Drużyna w składzie: Róża Miernik, Weronika Kapitan, Hela Polak, Wiktoria Stegenka i Klaudia Hemon, wygrały wszystkie mecze (pięć zwycięstw) i w swojej grupie zajęły pierwsze miejsce.

Teraz przed nimi kolejny turniej, który odbędzie się 3 marca również w Mysiadle. – Dziewczęta mają spore szanse, aby zakwalifikować się do 1. ligi rozgrywek – mówi Mirosław Kapitan, trener drużyny i prezes KS SPS Konstancin-Jeziorna. – Zawodniczki wykazują niezwykłą wolę walki i prezentują wysokie umiejętności.

Rozgrywki zakończą się w kwietniu meczami finałowymi, w których zagra 8 najlepszych zespołów. Zachęcamy do kibicowania, a konstancińskiej drużynie życzymy samych sukcesów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Osoba wrzucająca kartkę do urny do głosowania

    Druga tura wyborów burmistrza – każdy głos jest ważny

    W niedzielę (21 kwietnia) mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna czeka wyborcza dogrywka. W drugiej turze o urząd burmistrza ubiega się dwóch kandydatów, którzy dwa tygodnie temu uzyskali najwięcej głosów. Lokale wyborcze otwarte będą w godz. 7.00–21.00.
  • Grafika wektorowa, na czerwonym tle napis: Rada Miejska Konstancin-Jeziorna

    Znamy termin pierwszej sesji Rady Miejskiej nowej kadencji

    7 maja odbędzie się pierwsza sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna dziewiątej kadencji. Zostaną na niej zaprzysiężeni nowi radni oraz burmistrz gminy. Na posiedzeniu poznamy też nazwiska przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady. Obrady rozpoczną się o godz. 10.00.