Ekipa filmowa kręci serial, wyłączą oświetlenie uliczne | Konstancin-Jeziorna

Ekipa filmowa kręci serial, wyłączą oświetlenie uliczne

15-06-2021
Główne bohaterki serialu (fot. TVP)

W Konstancinie-Jeziornie po raz kolejny pojawiła się ekipa filmowa. Tym razem w naszym mieście powstają zdjęcia do 5. sezonu serialu „Wojenne dziewczyny”. Z tego powodu we wtorek wieczorem (15 czerwca) wyłączone zostanie oświetlenie drogowe na ul. Piotra Skargi i ul. Jagiellońskiej.

„Wojenne dziewczyny” to serial, który możemy oglądać w TVP 1. Zdjęcia do tej popularnej produkcji są właśnie kręcone m.in. w Konstancinie-Jeziornie. Ekipa filmowa we wtorkowy wieczór (15 czerwca) pojawi się na ul. Piotra Skargi i ul. Jagiellońskiej. Z tego powodu od godz. 21.00 w rejonie skrzyżowania obydwu ulic wyłączone zostanie oświetlenie drogowe. Utrudnienia potrwają do godz. 0.30 w środę (16 czerwca). Za niedogodności z tym związane przepraszamy.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Remont chodnika. Na pierwszej części chodnika położona jest kostka brukowa, dalej widać ziemie, na której dopiero będzie ona kładziona. Wejście na chodnik jest ogrodzone, biało czerwonym szlabanem.

    Będzie bezpieczniej, wymiana chodnika przy ul. Bielawskiej

    Wysłużone płyty zastąpi kostka brukowa. Właśnie ruszyła wymiana chodnika po północnej stronie ul. Bielawskiej w Konstancinie-Jeziornie – na odcinku od posesji nr 5 do przejazdu kolejowego. Prace remontowe wykonuje firma Bruk-Bud z Poświętnego.
  • Łódka płynąca po wodzie. Na dziobie leży kobieta, która czyta książkę. W tle widać góry.

    Lubisz czytać? Weź udział w konkursie „Książka w podróży”

    Biblioteka Publiczna w Konstancinie-Jeziornie zachęca do udziału w konkursie „Książka w podróży”. Zadanie jest proste – trzeba tylko zrobić zdjęcie, będąc w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą, książce wypożyczonej z konstancińskiej książnicy. Dla autorów najciekawszych fotek czekają nagrody.