Gmina sprzedaje lokale mieszkalne przy ul. Mirkowskiej 56 | Konstancin-Jeziorna

Gmina sprzedaje lokale mieszkalne przy ul. Mirkowskiej 56

14-09-2022

Gmina Konstancin-Jeziorna sprzedaje pięć lokali mieszkalnych znajdujących się w budynku przy ul. Mirkowskiej 56 na osiedlu Mirków. Zainteresowani ich zakupem będą mogli je obejrzeć w najbliższy wtorek (19 września) w ramach dnia otwartego, organizowanego przez magistrat.

Gmina Konstancin-Jeziorna ogłosiła przetarg na sprzedaż pięciu lokali na osiedlu Mirków, znajdujących się w budynku wielorodzinnym przy ul. Mirkowskiej 56. Chodzi o mieszkania o numerach: 4A, 5, 6, 7, i 8. Ich powierzchnie wahają się od około 21 do 58 m kw., a ceny oscylują w przedziale 150–400 tys. zł. Szczegółowy opis lokali znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Konstancin-Jeziorna.

Przetargi w dwa dni

Przetargi nieograniczone na sprzedaż wspomnianych nieruchomości zostały zaplanowane na dwa dni. I tak 28 września (czwartek) pod młotek pójdą lokale nr: 5, 6, 7 i 8 – odpowiednio o godz. 9.00, 10.00, 11.00 i 12.00, a 29 września (piątek) o godz. 9.00 lokal o numerze 4A. 

Dzień otwarty

Zanim to jednak nastąpi, już w najbliższy wtorek (19 września) odbędzie się dzień otwarty. W godz. 10.00–15.00 każdy zainteresowany zakupem gminnych lokali będzie mógł je obejrzeć. Dodatkowych informacji na temat warunków przetargu można uzyskać w Wydziale Gospodarki Nieruchomości Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna pod nr. tel. 22 48 42 385.

Autor
Natalia Poncyljusz

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencję.

    Finansowe wsparcie dla przedsiębiorców – konferencja

    W środę (27 września) w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55) odbędzie się konferencja, na której przedstawione zostaną założenia nowego programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza”.
  • Samochód na drodze, a za nim na rowerach ludzie w żółtych odblaskowych kamizelkach.

    Jesienny przejazd rowerowy ulicami Konstancina-Jeziorny

    W sobotę (23 września) ulicami Konstancina-Jeziorny przejedzie jesienna masa krytyczna. Start o godz. 18.00 sprzed Urzędu Miasta i Gminy (od strony ul. Kolejowej). Manifestacja rowerzystów może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.