Gmina sprzedaje lokale mieszkalne przy ul. Mirkowskiej 56 | Konstancin-Jeziorna

Gmina sprzedaje lokale mieszkalne przy ul. Mirkowskiej 56

14-09-2022

Gmina Konstancin-Jeziorna sprzedaje pięć lokali mieszkalnych znajdujących się w budynku przy ul. Mirkowskiej 56 na osiedlu Mirków. Zainteresowani ich zakupem będą mogli je obejrzeć w najbliższy wtorek (19 września) w ramach dnia otwartego, organizowanego przez magistrat.

Gmina Konstancin-Jeziorna ogłosiła przetarg na sprzedaż pięciu lokali na osiedlu Mirków, znajdujących się w budynku wielorodzinnym przy ul. Mirkowskiej 56. Chodzi o mieszkania o numerach: 4A, 5, 6, 7, i 8. Ich powierzchnie wahają się od około 21 do 58 m kw., a ceny oscylują w przedziale 150–400 tys. zł. Szczegółowy opis lokali znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Konstancin-Jeziorna.

Przetargi w dwa dni

Przetargi nieograniczone na sprzedaż wspomnianych nieruchomości zostały zaplanowane na dwa dni. I tak 28 września (czwartek) pod młotek pójdą lokale nr: 5, 6, 7 i 8 – odpowiednio o godz. 9.00, 10.00, 11.00 i 12.00, a 29 września (piątek) o godz. 9.00 lokal o numerze 4A. 

Dzień otwarty

Zanim to jednak nastąpi, już w najbliższy wtorek (19 września) odbędzie się dzień otwarty. W godz. 10.00–15.00 każdy zainteresowany zakupem gminnych lokali będzie mógł je obejrzeć. Dodatkowych informacji na temat warunków przetargu można uzyskać w Wydziale Gospodarki Nieruchomości Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna pod nr. tel. 22 48 42 385.

Autor
Natalia Poncyljusz

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Zapowiada się burzowe popołudnie i wieczór. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w sobotę (18 maja) od godz. 13.00 do godz. 22.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.