Gmina wyremontuje kolejne lokale komunalne | Konstancin-Jeziorna

Gmina wyremontuje kolejne lokale komunalne

06-10-2021

Trzy lokale komunalne przy ul. Koziej 1C, ul. Walentynowicz 22 i ul. Mirkowskiej 44 w Konstancinie-Jeziornie zostaną wyremontowane. Gmina w środę (6 października) podpisała umowy z wykonawcą prac, których całkowity koszt wyniesie ponad 193 tys. zł.

Wykonawca został wyłoniony w postępowaniu o udzieleniu zamówienia publicznego. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiło Przedsiębiorstwo Budowlane Aspo z Góry Kalwarii i to właśnie ta firma wyremontuje trzy lokale komunalne przy ul. Koziej 1C, ul. Anny Walentynowicz 22 i ul. Mirkowskiej 44.

Za ponad 193 tys. zł zostaną m.in.: wyremontowane posadzki oraz instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne. Zakres prac obejmuje także: naprawę i malowanie ścian, wymianę drzwi i okien oraz montaż urządzeń sanitarnych i wyposażenia kuchennego. Remonty rozpoczną się na dniach i mają potrwać do 5 grudnia.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Grafika zakaz sprzedaży alkoholu

    Od 5 lutego nocny zakaz sprzedaży alkoholu w gminie

    Od najbliższego czwartku (5 lutego) w gminie Konstancin-Jeziorna zacznie obowiązywać zakaz nocnej sprzedaży alkoholu. Między godz. 22.00 a 6.00 mieszkańcy nie kupią napojów wyskokowych w sklepach ani na stacjach benzynowych. Ograniczenia nie dotyczą restauracji oraz lokali gastronomicznych.
  • Grafika promująca nabór do Młodzieżowej Rady Miejskiej Gminy Konstancin-Jeziorna, przedstawiająca grupę młodych ludzi obradujących przy stole oraz napis „Zostań radnym/radną”.

    Trwa nabór kandydatów do Młodzieżowej Rady Miejskiej

    Masz pomysł, jak zmieniać swoją okolicę i chcesz reprezentować głos młodych? Dołącz do Młodzieżowej Rady Miejskiej Gminy Konstancin-Jeziorna. Trwa nabór kandydatów – wystarczy wypełnić formularz i zebrać listę poparcia. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 lutego br.