Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego – konsultacje | Konstancin-Jeziorna

Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego – konsultacje

04-07-2022

Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna zaprasza organizacje pozarządowe do składania uwag w sprawie projektu uchwały dotyczącej powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Jest na to czas do 12 lipca 2022 r. 

Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna ogłosił konsultacje dotyczące projektu uchwały Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna w sprawie trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Wszelkie uwagi oraz opinie dotyczące zapisów uchwały, można zgłaszać do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna począwszy od 5 lipca do 12 lipca 2022 r., do godz. 15.00. Aby to zrobić należy wypełnić formularz, którego wzór można pobrać poniżej. Wypełniony dokument złożyć można w następujący sposób:

 • za pośrednictwem poczty lub poczty kurierskiej na adres: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna,  ul. Piaseczyńska 77, 05-520 Konstancin-Jeziorna;
 • bezpośrednio do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska 77; 
 • za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: komunikacjaspolecznaatkonstancinjeziorna [dot] pl

Poniżej do pobrania znajdują się również skany zarządzenia w sprawie konsultacji oraz projektu uchwały. 
 

Autor
Grzegorz Skorupski
Do pobrania
Załącznik Size
Projekt uchwały 173.66 KB
Zarządzenie dotyczące konsultacji 258.74 KB
Formularz konsultacji 18.05 KB

Najnowsze aktualności

 • Budynek z czerwonej cegły z duzymi oknami. Nad nim błękitne niebo.

  Pierwsze posiedzenia komisji wyborczych

  Obwodowe komisje wyborcze, odpowiedzialne za prawidłowe przeprowadzenie głosowania w zbliżających się wyborach parlamentarnych, rozpoczynają pracę. Komisarz wyborczy wyznaczył terminy pierwszych posiedzeń, na których komisje oficjalnie się ukonstytuują.
 • Śmieciarka odbiera odpady

  Przedłużona współpraca z firmą Jarper i nowe harmonogramy

  Uwaga mieszkańcy! Na okres od 1 do 31 października zostaje przedłużona współpraca z firmą Jarper Sp. z o.o., która to na terenie gminy Konstancin-Jeziorna tymczasowo świadczy usługę odbioru odpadów komunalnych. Obowiązują nowe harmonogramy dla zabudowy jednorodzinnej i wielorodzinnej.