Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego – konsultacje | Konstancin-Jeziorna

Gminna Rada Działalności Pożytku Publicznego – konsultacje

04-07-2022

Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna zaprasza organizacje pozarządowe do składania uwag w sprawie projektu uchwały dotyczącej powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Jest na to czas do 12 lipca 2022 r. 

Burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna ogłosił konsultacje dotyczące projektu uchwały Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna w sprawie trybu powoływania członków oraz organizacji i trybu działania Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Wszelkie uwagi oraz opinie dotyczące zapisów uchwały, można zgłaszać do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna począwszy od 5 lipca do 12 lipca 2022 r., do godz. 15.00. Aby to zrobić należy wypełnić formularz, którego wzór można pobrać poniżej. Wypełniony dokument złożyć można w następujący sposób:

 • za pośrednictwem poczty lub poczty kurierskiej na adres: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna,  ul. Piaseczyńska 77, 05-520 Konstancin-Jeziorna;
 • bezpośrednio do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, ul. Piaseczyńska 77; 
 • za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: komunikacjaspolecznaatkonstancinjeziorna [dot] pl

Poniżej do pobrania znajdują się również skany zarządzenia w sprawie konsultacji oraz projektu uchwały. 
 

Autor
Grzegorz Skorupski
Do pobrania
Załącznik Size
Projekt uchwały 173.66 KB
Zarządzenie dotyczące konsultacji 258.74 KB
Formularz konsultacji 18.05 KB

Najnowsze aktualności

 • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

  Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

  Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
 • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

  Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

  Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.