Godziny pracy Punktu Informacji Turystycznej w grudniu | Konstancin-Jeziorna

Godziny pracy Punktu Informacji Turystycznej w grudniu

02-12-2022

Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie ma nowe godziny otwarcia. W grudniu będzie czynny w piątki i w soboty w godz. 12.00–16.00, z wyjątkiem Wigilii i Sylwestra – w te dni punkt będzie zamknięty. Serdecznie zapraszamy.

Punkt mieści się w willi Kamilin, tuż przy Parku Zdrojowym (ul. Piłsudskiego 42). Turyści, kuracjusze oraz mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna i sąsiednich miejscowości otrzymają w nim informację o zabytkach i atrakcjach turystycznych znajdujących się na terenie naszej gminy, a także zaopatrzą się m.in. w mapy, przewodniki i foldery promocyjne.

W grudniu PIT będzie czynny w piątki i w soboty w godz. 12.00–16.00, z wyjątkiem Wigilii (24 grudnia) i Sylwestra (31 grudnia) – w te dni punkt będzie zamknięty. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin. Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencję.

    Finansowe wsparcie dla przedsiębiorców – konferencja

    W środę (27 września) w Centrum Edukacyjno-Multimedialnym w Piasecznie (ul. Jana Pawła II 55) odbędzie się konferencja, na której przedstawione zostaną założenia nowego programu regionalnego „Fundusze Europejskie dla Mazowsza”.
  • Samochód na drodze, a za nim na rowerach ludzie w żółtych odblaskowych kamizelkach.

    Jesienny przejazd rowerowy ulicami Konstancina-Jeziorny

    W sobotę (23 września) ulicami Konstancina-Jeziorny przejedzie jesienna masa krytyczna. Start o godz. 18.00 sprzed Urzędu Miasta i Gminy (od strony ul. Kolejowej). Manifestacja rowerzystów może spowodować czasowe utrudnienia w ruchu.