Harmonogram pracy Miejskiej Komisji Wyborczej | Konstancin-Jeziorna

Harmonogram pracy Miejskiej Komisji Wyborczej

05-04-2024

Znamy harmonogram pracy Miejskiej Komisji Wyborczej w Konstancinie-Jeziornie, która czuwa nad przebiegiem wyborów samorządowych w naszej gminie, na najbliższe dni. Jej członkowie będą pełnić dyżur 6 kwietnia w godz. 10.00–12.00 oraz 7 kwietnia w godz. 7.00–21.00.

Nad przebiegiem wyborów samorządowych w naszej gminie czuwa Miejska Komisja Wyborcza w Konstancinie-Jeziornie. Jej członkowie będą pełnić dyżur w następujących dniach:

 • 6 kwietnia (sobota) w godz. 10.00–12.00,
 • 7 kwietnia (niedziela) w godz. 7.00–21.00 (po godz. 21.00 posiedzenie komisji w pełnym składzie – do ustalenia wyników wyborów).

Siedziba komisji mieści się na parterze budynku Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77 (nr tel. 22 484 24 70 – w godzinach pracy komisji).

Autor
Miejska Komisja Wyborcza

Najnowsze aktualności

 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

  Meteo alert pierwszego stopnia: Burze z gradem

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał we wtorek (18 czerwca) dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami. Alert obowiązuje od godz. 16.35 do godz. 19.30. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Droga asfaltowa, na poboczach drzewa

  Nowy asfalt na ul. Prawdziwka, utrudnienia na czas remontu

  Urząd Dzielnicy Ursynów m.st. Warszawy planuje w dniach 24–25 czerwca wymianę nawierzchni ul. Prawdziwka. W związku z tym droga na odcinku od ul. Bartosza Głowackiego w Kierszku do ul. Borowej w Konstancinie-Jeziornie będzie zamknięta dla ruchu.