Jest praca! Zakład Gospodarki Komunalnej szuka elektryka | Konstancin-Jeziorna

Jest praca! Zakład Gospodarki Komunalnej szuka elektryka

03-08-2021

Zakład Gospodarki Komunalnej poszukuje elektromontera/elektryka do działu wodno-kanalizacyjnego. Potrzebna jest osoba na cały etat. Zainteresowani dokumenty aplikacyjne mogą składać do 22 sierpnia br.

Edward Skarżyński, dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Konstancinie-Jeziornie, ogłosił nabór na stanowisko elektromontera/elektryka do działu wodno-kanalizacyjnego. Poszukiwana jest osoba na cały etat.

Wymagania

O zatrudnienie może ubiegać się osoba, która posiada:

  • wykształcenie zawodowe kierunkowe, 
  • aktualne uprawnienia SEP min. do 1 kV, 
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunków elektrycznych, schematów zasilania i sterowania,
  • prawo jazdy kat. B, 
  • jest dyspozycyjna. 

Termin składania dokumentów

Zainteresowani na złożenie dokumentów mają czas do 22 sierpnia br. Można je dostarczyć osobiście do siedziby Zakładu Gospodarki Komunalnej (ul. Warecka 22, 05-510 Konstancin-Jeziorna) lub przesyłać pocztą. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące wymagań i zakresu obowiązków oraz wykaz dokumentów, które należy dołączyć aplikując na wolne stanowisko, znajdują się na stronie internetowej Zakładu Gospodarki Komunalnej

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Ogród, na trawie stoją sztalugi drewniane a na nich obrazy. W tle widać ludzi i wysokie drzewa.

    Festiwal Otwarte Ogrody już po raz 19. – zgłoszenia do 30…

    Już tylko kilka dni zostało na zgłoszenie się do udziału w tegorocznym Festiwalu Otwarte Ogrody. Wydarzenie odbędzie się w dniach 12 i 13 września. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą otworzyć bramy swoich ogrodów i zaprezentować szerszej publiczności swoje zainteresowania, hobby czy pasje.
  • Wizualizacja nowoczesnego węzła przesiadkowego z autobusem, budynkiem poczekalni oraz pasażerami korzystającymi z infrastruktury transportu publicznego.

    Ponad 7,4 mln zł dofinansowania na nowy węzeł przesiadkowy

    Ponad 7,4 mln zł unijnego dofinansowania trafi do Konstancina-Jeziorny na budowę nowoczesnego węzła przesiadkowego przy ul. Warszawskiej. Inwestycja o wartości ponad 17,3 mln zł powstanie na gminnym terenie znanym mieszkańcom jako „żeberko”. Prace nad dokumentacją dobiegają końca.