Jest praca! Zakład Gospodarki Komunalnej szuka elektryka | Konstancin-Jeziorna

Jest praca! Zakład Gospodarki Komunalnej szuka elektryka

03-08-2021

Zakład Gospodarki Komunalnej poszukuje elektromontera/elektryka do działu wodno-kanalizacyjnego. Potrzebna jest osoba na cały etat. Zainteresowani dokumenty aplikacyjne mogą składać do 22 sierpnia br.

Edward Skarżyński, dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej w Konstancinie-Jeziornie, ogłosił nabór na stanowisko elektromontera/elektryka do działu wodno-kanalizacyjnego. Poszukiwana jest osoba na cały etat.

Wymagania

O zatrudnienie może ubiegać się osoba, która posiada:

 • wykształcenie zawodowe kierunkowe, 
 • aktualne uprawnienia SEP min. do 1 kV, 
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
 • umiejętność czytania rysunków elektrycznych, schematów zasilania i sterowania,
 • prawo jazdy kat. B, 
 • jest dyspozycyjna. 

Termin składania dokumentów

Zainteresowani na złożenie dokumentów mają czas do 22 sierpnia br. Można je dostarczyć osobiście do siedziby Zakładu Gospodarki Komunalnej (ul. Warecka 22, 05-510 Konstancin-Jeziorna) lub przesyłać pocztą. Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące wymagań i zakresu obowiązków oraz wykaz dokumentów, które należy dołączyć aplikując na wolne stanowisko, znajdują się na stronie internetowej Zakładu Gospodarki Komunalnej

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis silny wiatr. W tle postać z rozwianymi włosami próbująca utrzymać wygięty w górę parasol.

  Meteo alert pierwszego stopnia: silny wiatr

  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed silnymi wiatrami. Alert pierwszego stopnia obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 22.00 w czwartek (23 września) do godz. 12.00 w piątek (24 września). Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Na grafice jest duży napis Weź udział w wycieczce i odbierz przewodnik turystyczny. Niżej napis dotyczy wycieczek w dniach 25 i 26 września 2021. W tle park, na trawie leżą żółte liście. Obok po prawej stronie wklejona jest grafika z trzema przewodnikami turystycznymi. Na okładce są zdjęcia atrakcji turystycznych i napis Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny.

  Zapraszamy do zapisywania się na ostatnie wycieczki

  W najbliższy weekend (25–26 września) odbędą się ostatnie 4 wycieczki z cyklu „Poznaj gminę Konstancin-Jeziorna”. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do zapisywania się pod numerem tel.: 22 484 24 41. Każdy uczestnik dodatkowo otrzyma „Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny”.