Już jest świąteczno-wiosenny Biuletyn Informacyjny Gminy | Konstancin-Jeziorna

Już jest świąteczno-wiosenny Biuletyn Informacyjny Gminy

03-04-2023

Zachęcamy do lektury świąteczno-wiosennego wydania „Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna”. W najnowszym numerze piszemy m.in. o długiej i żmudnej drodze do budowy obwodnicy miasta czy gminnych inwestycjach. Przybliżamy też życie i twórczość Teodory i Stanisława Kurków z Czarnowa oraz odwiedzamy niezwykłych mieszkańców Obórek.

„Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna” to bezpłatne czasopismo samorządowe. Właśnie ukazał się jego świąteczny numer, w którym znalazło się sporo aktualnych informacji z życia gminy Konstancin-Jeziorna i jej mieszkańców.

Aktualne informacje

W najnowszym wydaniu piszemy m.in. o długiej i żmudnej drodze do budowy obwodnicy naszego miasta, dotacjach dla organizacji pozarządowych, dorocznej akcji czipowania psów oraz pracowitym roku Straży Miejskiej w Konstancinie-Jeziornie. Przybliżamy też życie i twórczość Teodory i Stanisława Kurków z Czarnowa, odwiedzamy niezwykłych mieszkańców gospodarstwa w Obórkach oraz podpowiadamy ósmoklasistom, jak wybrać dobrą szkołę. W Biuletynie znajdziecie też informacje kulturalne, sportowe i zapowiedzi nadchodzących wydarzeń. Są również życzenia świąteczne od władz samorządowych i krzyżówka z nagrodami.  

W wersji papierowej i cyfrowej

Dystrybucja czasopisma ruszyła w poniedziałek (3 kwietnia). Papierowy Biuletyn tradycyjnie jest dostępny w różnych punktach miasta i gminy, w sklepach i instytucjach publicznych, m.in. w Urzędzie Miasta i Gminy, bibliotece i jej filiach, przychodniach zdrowia, Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji oraz Konstancińskim Domu Kultury. Magazyn znajdziecie również w wersji cyfrowej (do pobrania poniżej lub do przeczytania online na stronie internetowej: issuu.com/konstancin-jeziorna). Zachęcamy do lektury.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek
Do pobrania

Najnowsze aktualności

  • Elektryk naprawiający latarnię uliczną na wysokości.

    Trwa konserwacja gminnego oświetlenia ulicznego

    Na terenie gminy Konstancin-Jeziorna prowadzone są prace konserwacyjne oświetlenia ulicznego. W związku z tym lampy mogą być czasowo włączane także przed zmrokiem. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
  • Dokumenty firmowe i pieniądze

    Koniec świadczenia dla osób przyjmujących uchodźców z…

    Koniec wsparcia dla osób zapewniających zakwaterowanie i wyżywienie uchodźcom wojennym z Ukrainy. Wnioski o świadczenie pieniężne z tego tytułu będą przyjmowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie tylko do końca lipca i wypłacane wyłącznie za okres do 30 czerwca br.