Już jest! Świąteczny numer Biuletynu Informacyjnego Gminy | Konstancin-Jeziorna

Już jest! Świąteczny numer Biuletynu Informacyjnego Gminy

16-12-2022

Ukazał się grudniowy „Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna. W numerze piszemy m.in. o uroczystym otwarciu Klubu Senior+, nowym harmonogramie odbioru odpadów w 2023 r., a także zbiórce pieniędzy na rzecz chorej Milenki. Magazyn jest dostępny online oraz w wersji papierowej.

„Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna” to pismo samorządowe wydawane od 2014 r. Właśnie ukazał się jego nowy numer, w którym piszemy m.in. o: budżecie gminy na rok 2023, dodatku elektrycznym, rozstrzygniętych i planowanych przetargach, a także o obowiązku segregacji odpadów i harmonogramie ich odbioru na 2023 r.  Jest również o uroczystym otwarciu Klubu Senior+ i zbiórce pieniędzy na rzecz chorej Milenki. W najnowszym wydaniu BIG znajdziecie też imprezowy rozkład jazdy na najbliższe tygodnie. Zachęcamy do lektury!

Ruszyła dystrybucja

Dystrybucję Biuletynu rozpoczęliśmy w piątek (16 grudnia). Bezpłatne czasopismo tradycyjnie będzie dostępne w różnych punktach miasta i gminy, w sklepach i instytucjach publicznych, m.in. w Urzędzie Miasta i Gminy, bibliotece i jej filiach, przychodniach zdrowia, Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji, Konstancińskim Domu Kultury oraz Punkcie Informacji Turystycznej.

Czytaj online

Tradycyjnie zachęcamy do lektury Biuletynu online. Aktualne wydanie dostępne jest w wersji cyfrowej (do pobrania poniżej). Znajdziecie je również w wirtualnej czytelni dostępnej na stronie: issuu.com/konstancin-jeziorna.

Autor
Wydział Promocji i Współpracy Zagranicznej
Do pobrania

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Ikony osób stojących wokół napisu NGO. Poniżej tekst: Otwarty konkurs ofert.

    Ostatnie dni na złożenie wniosku w ramach konkursu ofert

    Tylko do najbliższej środy (19 czerwca), do godz. 13.00, trwa nabór wniosków w otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych. Kwota, jaką gmina Konstancin-Jeziorna zamierza przeznaczyć na realizację zadań z zakresu m.in. kultury fizycznej, turystyki i integracji to 150 tys. zł.
  • Grupa osób na tle ścianki promocyjnej z napisem metropolia warszawska

    Stowarzyszenie „Metropolia Warszawa” ma nowy zarząd

    Przedstawiciele gmin i powiatów zrzeszonych w Stowarzyszeniu „Metropolia Warszawa” spotkali się w czwartek (13 czerwca), aby podsumować 2023 r. i wybrać nowy zarząd. Konstanciński samorząd na walnym zgromadzeniu reprezentowali burmistrz Michał Wiśniewski i jego zastępczyni Katarzyna Tusińska.