Zostań partnerem Karty Seniora | Konstancin-Jeziorna

Zostań partnerem Karty Seniora

14-05-2021

Już w ponad 2500 punktach na terenie całego kraju honorowana jest Ogólnopolska Karta Seniora. Twoja firma lub instytucja może być wśród nich. Wystarczy wypełnić zgłoszenie i przesłać je na adres Stowarzyszenia Manko.

Ponad 2500 punktów

Gmina Konstancin-Jeziorna została partnerem Ogólnopolskiej Karty Seniora. Dzięki temu seniorzy mogą bezpłatnie otrzymać specjalną kartę, która umożliwia korzystanie z szeregu ulg oferowanych w ponad 2500 punktach w całym kraju. Na liście są m.in.: uzdrowiska, sanatoria, ośrodki zdrowotno-medyczne, instytucje kulturalne – kina, teatry i muzea, hotele, gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, salony optyczne (aktualny wykaz partnerów oraz oferowanych przez nich ulg i zwolnień publikowany jest na stronie: www.glosseniora.pl).

Rabaty w gminie

Do programu zapraszamy również kolejne firmy z terenu gminy. Wszelkich informacji na ten temat udziela Stowarzyszenie Manko z Krakowa, organizator Ogólnopolskiej Karty Seniora, pod adresem mailowym: kartasenioraatmanko [dot] pl oraz pod numerem telefonu: 12 429 37 28. Aby zostać partnerem OKS wystarczy wypełnić poniższy formularz i przesłać go na adres:

Stowarzyszenie MANKO
al. Słowackiego 46/30
30-018 Kraków

Firmy i instytucje z terenu gminy Konstancin-Jeziorna same mogą zdecydować – czy swoją ofertę rabatową kierują do posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora czy tylko jej konstancińskiej edycji.

Do pobrania
Załącznik Size
Zgłoszenie partnera do programu 748.62 KB