Komunikacja miejska bez zmian w czasie ferii zimowych | Konstancin-Jeziorna

Komunikacja miejska bez zmian w czasie ferii zimowych

20-01-2022

W czasie tegorocznych ferii nie będzie zmian w komunikacji miejskiej na obszarze naszej gminy – informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie. Od 29 stycznia do 13 lutego autobusy będą kursowały według stałych rozkładów jazdy.

Na Mazowszu ferie szkolne rozpoczną się 29 stycznia i potrwają do 13 lutego. W tym czasie Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie nie planuje wprowadzania ograniczeń w komunikacji miejskiej na obszarze naszej gminy. Autobusy wszystkich linii będą jeździły według stałych rozkładów jazdy. Zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej zostaną natomiast wprowadzone w Warszawie. Szczegóły dostępne są na stronie: www.wtp.waw.pl.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Kobieta siedzi przy biurku i pakuje listy do koperty.

    Gmina przypomina o zaległościach – ruszyła wysyłka upomnień

    Konstanciński magistrat rozpoczął wysyłkę upomnień oraz wiadomości SMS do mieszkańców zalegających z podatkami i opłatami za gospodarowanie odpadami. Aby uniknąć takich sytuacji, warto skorzystać z bezpłatnego systemu powiadomień SMS, który przypomina o zbliżających się terminach płatności.
  • Nowoczesne pomieszczenie schronowe z betonowymi ścianami i oświetleniem LED, w którym ustawiono rzędy metalowych łóżek z materacami i poduszkami.

    Gmina z dofinansowaniem na ochronę ludności i obronę cywilną

    Gmina Konstancin-Jeziorna pozyskała ponad 318 tys. zł z rządowego Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025–2026. Środki zostaną przeznaczone na szkolenia dla mieszkańców oraz przygotowanie dokumentacji na dostosowanie trzech szkół podstawowych do funkcji miejsc doraźnego schronienia.