Koniec utrudnień, przebudowa ul. Czarnieckiego zakończona | Konstancin-Jeziorna

Koniec utrudnień, przebudowa ul. Czarnieckiego zakończona

29-07-2021

Przebudowa ul. Czarnieckiego – na odcinku od ul. Potulickich w kierunku południowym – w Konstancinie-Jeziornie dobiegła końca. Droga zyskała m.in. nową nawierzchnię. Prace modernizacyjne kosztowały blisko 500 tys. zł.

Ulica Czarnieckiego jest już gotowa. W minioną środę (28 lipca) pracownicy Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna dokonali oficjalnego odbioru robót. Ulica na odcinku od ul. Potulickich w kierunku południowym zyskała nową nawierzchnię z kostki brukowej. Z myślą o mieszkańcach powstało też 18 miejsc postojowych zlokalizowanych wzdłuż jezdni i zielonych poboczy. Całość oświetlają stylizowane na zabytkowe latarnie z energooszczędnymi oprawami LED. Ponadto przebudowano sieć wodociągową i kanalizację sanitarną, wykonano również zjazdy na posesje. Wykonawcą robót była firma EVE Mateusz Niemczuk. Koszt inwestycji wyniósł blisko 500 tys. zł.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis silny wiatr. W tle postać z rozwianymi włosami próbująca utrzymać wygięty w górę parasol.

    Meteo alert pierwszego stopnia: silny wiatr

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed silnymi wiatrami. Alert pierwszego stopnia obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 22.00 w czwartek (23 września) do godz. 12.00 w piątek (24 września). Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
  • Na grafice jest duży napis Weź udział w wycieczce i odbierz przewodnik turystyczny. Niżej napis dotyczy wycieczek w dniach 25 i 26 września 2021. W tle park, na trawie leżą żółte liście. Obok po prawej stronie wklejona jest grafika z trzema przewodnikami turystycznymi. Na okładce są zdjęcia atrakcji turystycznych i napis Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny.

    Zapraszamy do zapisywania się na ostatnie wycieczki

    W najbliższy weekend (25–26 września) odbędą się ostatnie 4 wycieczki z cyklu „Poznaj gminę Konstancin-Jeziorna”. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do zapisywania się pod numerem tel.: 22 484 24 41. Każdy uczestnik dodatkowo otrzyma „Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny”.