Konkurs dla miłośników turystyki rowerowej | Konstancin-Jeziorna

Konkurs dla miłośników turystyki rowerowej

04-08-2021

Ruszyła druga edycja konkursu „Twoja ulubiona trasa rowerowa w województwie mazowieckim”. Wystarczy zrobić zdjęcie lub filmik, wykonać mapę z przebiegiem trasy oraz krótko opisać swoją przejażdżkę. Nagrody pieniężne czekają. Termin nadsyłania zgłoszeń to 25 sierpnia br.

Jesteś entuzjastą wycieczek rowerowych? Masz ulubione trasy na weekend lub urlop? A może do pracy jeździsz rowerem? Jeśli tak, weź udział w konkursie organizowanym przez serwis transportowy Clicktrans. Wystarczy zrobić zdjęcie lub filmik, wykonać mapę z przebiegiem trasy oraz krótko opisać swoją przejażdżkę. Na laureatów czekają nagrody pieniężne. Konkurs trwa do 25 sierpnia 2021 r. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie internetowej Clicktrans.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio
Tagi

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis silny wiatr. W tle postać z rozwianymi włosami próbująca utrzymać wygięty w górę parasol.

    Meteo alert pierwszego stopnia: silny wiatr

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed silnymi wiatrami. Alert pierwszego stopnia obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 22.00 w czwartek (23 września) do godz. 12.00 w piątek (24 września). Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
  • Na grafice jest duży napis Weź udział w wycieczce i odbierz przewodnik turystyczny. Niżej napis dotyczy wycieczek w dniach 25 i 26 września 2021. W tle park, na trawie leżą żółte liście. Obok po prawej stronie wklejona jest grafika z trzema przewodnikami turystycznymi. Na okładce są zdjęcia atrakcji turystycznych i napis Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny.

    Zapraszamy do zapisywania się na ostatnie wycieczki

    W najbliższy weekend (25–26 września) odbędą się ostatnie 4 wycieczki z cyklu „Poznaj gminę Konstancin-Jeziorna”. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do zapisywania się pod numerem tel.: 22 484 24 41. Każdy uczestnik dodatkowo otrzyma „Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny”.