Konstanciński magistrat czynny w sobotę 13 maja | Konstancin-Jeziorna

Konstanciński magistrat czynny w sobotę 13 maja

11-05-2023

W najbliższą sobotę (13 maja) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie otwarty dla interesantów. Tego dnia magistrat będzie czynny od godz. 8.00 do godz. 16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. Zapraszamy.

Przypominamy! Pracownicy konstancińskiego magistratu w sobotę (13 maja) odpracowują 2 maja, który – decyzją burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna – był dniem wolnym od pracy. Tego dnia magistrat będzie czynny od godz. 8.00 do godz. 16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. Zapraszamy.

 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.