Konstanciński magistrat czynny w sobotę 21 maja | Konstancin-Jeziorna

Konstanciński magistrat czynny w sobotę 21 maja

20-05-2022

W najbliższą sobotę (21 maja) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie otwarty dla obywateli. Tego dnia magistrat będzie czynny od godz. 8.00 do 16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. Zapraszamy.

Pracownicy konstancińskiego magistratu w sobotę (21 maja) odpracowują 2 maja, który – decyzją burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna – był dniem wolnym od pracy. Tego dnia ratusz będzie czynny od godz. 8.00 do 16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. Zapraszamy.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio
Do pobrania

Najnowsze aktualności

  • Grafika

    Do 30 stycznia konsultacje Strategii z Prognozą…

    Przypominamy! Do najbliższego piątku (30 stycznia) trwają konsultacje dokumentu Strategii z Prognozą oddziaływania na środowisko. Propozycje, uwagi i wnioski do dokumentów można składać pisemnie, ustnie oraz elektronicznie.
  • Kobieta siedzi przy biurku i analizuje dokumenty finansowe, pracując na laptopie w biurze z segregatorami na półkach w tle.

    Była księgowa konstancińskiej Piątki zdefraudowała szkolne…

    Nawet prawie 2 mln zł mogła wyprowadzić z konta Szkoły Podstawowej Integracyjnej nr 5 w Konstancinie-Jeziornie była główna księgowa placówki. Burmistrz Michał Wiśniewski złożył w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury, odwołał dyrektora szkoły oraz wystąpił o zwołanie sesji nadzwyczajnej.