Konstanciński magistrat czynny w sobotę 22 października | Konstancin-Jeziorna

Konstanciński magistrat czynny w sobotę 22 października

20-10-2022

W najbliższą sobotę (22 października) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie otwarty dla obywateli. Tego dnia magistrat będzie czynny od godz. 8.00 do godz. 16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. Zapraszamy.

Przypominamy! Zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy 22 października (sobota) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie pracował w godz. 8.00–16.00. Natomiast interesanci będą przyjmowani w Biurze Obsługi Mieszkańca od godz. 9.00 do godz. 15.00. W zamian konstancińscy urzędnicy będą mieli wolne w poniedziałek 31 października. Tego dnia bez zmian pracować będzie Straż Miejska. Dyżur również będzie pełnił pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów zgonu. Za niedogodności przepraszamy!

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Z lewej strony herb gminy: tarcza herbowa jest biała. Widnieje na niej drzewo – dąb – z brązowym korzeniem i pniem oraz zieloną koroną. Pod drzewem znajduje się pięć błękitnych fal symbolizujących rzekę Jeziorkę. z prawej strony napis Budżet partycypacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna 2024, Ty decydujewsz!

    Budżet Partycypacyjny: Ostatnie godziny na zgłaszanie…

    Jeszcze tylko do poniedziałku (5 czerwca) – do północy – można zgłaszać projekty w 10. edycji Budżetu Partycypacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna 2024. Czekamy na propozycje mieszkańców dotyczące tego, na co wydać pieniądze z budżetu gminy. W tym roku do rozdysponowania jest 400 tys. zł.
  • Osoba głosująca w lokalu wyborczym.

    Jesienią mieszkańcy Habdzina zagłosują w domu ludowym

    Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Decyzją komisarza wyborczego w gminie Konstancin-Jeziorna utworzony został nowy obwód do głosowania. Od teraz mieszkańcy Habdzina będą głosować w swoim domu ludowym. Tym samym liczba stałych obwodów wzrosła do 16.