Konstanciński magistrat czynny w sobotę 22 października | Konstancin-Jeziorna

Konstanciński magistrat czynny w sobotę 22 października

20-10-2022

W najbliższą sobotę (22 października) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie otwarty dla obywateli. Tego dnia magistrat będzie czynny od godz. 8.00 do godz. 16.00, a Biuro Obsługi Mieszkańca w godz. 9.00–15.00. Zapraszamy.

Przypominamy! Zgodnie z zarządzeniem burmistrza gminy 22 października (sobota) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna będzie pracował w godz. 8.00–16.00. Natomiast interesanci będą przyjmowani w Biurze Obsługi Mieszkańca od godz. 9.00 do godz. 15.00. W zamian konstancińscy urzędnicy będą mieli wolne w poniedziałek 31 października. Tego dnia bez zmian pracować będzie Straż Miejska. Dyżur również będzie pełnił pracownik Urzędu Stanu Cywilnego odpowiedzialny za rejestrację i sporządzanie aktów zgonu. Za niedogodności przepraszamy!

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

    Zapowiada się burzowe popołudnie i wieczór. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w sobotę (18 maja) od godz. 13.00 do godz. 22.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
  • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

    LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.