Królewska Fabryka Papieru – deweloper zaprasza na spotkanie | Konstancin-Jeziorna

Królewska Fabryka Papieru – deweloper zaprasza na spotkanie

30-11-2021

Grupa Arche zaprasza mieszkańców Konstancina-Jeziorny na spotkanie sąsiedzkie poświęcone planom zagospodarowania terenu po dawnej fabryce papieru na os. Mirków. Koncepcja planowanej inwestycji zostanie zaprezentowana już w najbliższą sobotę (4 grudnia) o godz. 11.00.  

Grupa Arche chce zagospodarować ponad 60 hektarów, w tym 35 tys. m kw. zabytkowych budynków dawnej fabryki papieru w Konstancinie-Jeziornie. Właśnie tej planowanej inwestycji będzie poświęcone spotkanie sąsiedzkie, które w najbliższą sobotę (4 grudnia), na os. Mirków (ul. Mirkowska 45, wejście i wjazd bramą główną) organizuje deweloper. Prezentacja projektu pn. „Królewska Fabryka Papieru” rozpocznie się o godz. 11.00.

Oto program spotkania:  

  • Powitanie i wprowadzenie przez Władysława Grochowskiego, prezesa Grupy Arche.
  • Prezentacja projektu„Królewska Fabryka Papieru” przez architekta Marka Bulaka, Biuro Projektowe Bulak Projekt.
  • Prezentacja części historycznej projektu przez Piotra Grochowskiego, głównego architekta Arche SA.
  • Sprawy różne – dyskusja, ewentualna możliwość zwiedzania obiektu, poczęstunek.
Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Okładka książki przedstawiająca rzekę Jeziorkę otoczoną zielenią drzew, z nałożonym tytułem „Harcerstwo nad Jeziorką” oraz podtytułem o instruktorach ruchu harcerskiego w gminie Konstancin-Jeziorna.

    Harcerstwo nad Jeziorką – 115 lat wspólnej historii

    Hufiec Uroczysko Konstancin wydał książkę poświęconą ruchowi harcerskiemu w gminie Konstancin-Jeziorna. To publikacja dokumentująca 115 lat historii i działalności kolejnych pokoleń harcerzy. Już 15 lutego w Konstancińskim Domu Kultury odbędzie się spotkanie z jej autorami.
  • Dzieci w sali przedszkola

    Dyżury wakacyjne w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych

    Znany jest już harmonogram wakacyjnych dyżurów gminnych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych. Terminy oraz sposób ich organizacji zostały ustalone zgodnie z wnioskami dyrektorów placówek i rad rodziców. Zapisy będą prowadzone od 1 do 10 kwietnia br.