Szukamy wystawców na konstanciński Jarmark Świąteczny | Konstancin-Jeziorna

Szukamy wystawców na konstanciński Jarmark Świąteczny

14-11-2022

Trwają przygotowania do Jarmarku Świątecznego, który 18 grudnia znów zawita do Parku Zdrojowego. Już teraz zapraszamy wystawców do udziału w tej cyklicznej imprezie. Tradycyjnie poszukujemy artystów, rękodzielników i lokalnych przedsiębiorców. Czas na przesłanie zgłoszenia upływa 5 grudnia.

18 grudnia, tuż przed świętami Bożego Narodzenia, w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się doroczny jarmark. Jak zawsze będzie on okazją, aby zaopatrzyć się w świąteczne ozdoby, smakołyki i nietuzinkowe prezenty. Do dyspozycji wystawców będzie 20 domków handlowych, które staną w głównej alei Parku Zdrojowego. Na odwiedzających zaplanowano mnóstwo atrakcji. Podczas imprezy nie zabraknie występów lokalnych zespołów, koncertu kolęd, warsztatów ozdób choinkowych oraz spotkania ze św. Mikołajem. Będzie też miejska wigilia.

Zapraszamy wystawców

Mimo że do 18 grudnia pozostało jeszcze trochę czasu, już dzisiaj zapraszamy wystawców, którzy chcieliby wziąć udział w konstancińskim jarmarku, do przesyłania zgłoszeń i skorzystania z możliwości prezentacji oraz sprzedaży swoich wyrobów podczas imprezy. Zależy nam, aby oferowany asortyment był różnorodny i oryginalny, dlatego w szczególności poszukujemy m.in. artystów i rękodzielników. Swoje stoiska mogą mieć również placówki oświatowe, kluby seniorów, koła gospodyń wiejskich i organizacje pozarządowe.

Zgłoszenia

Kartę zgłoszenia (formularz do pobrania poniżej) należy złożyć w kancelarii Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77). Można ją również przesłać pocztą tradycyjna na adres urzędu lub mailem na adres: promocjaatkonstancinjeziorna [dot] pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Jarmark Świąteczny 2022”. Nabór wystawców będzie prowadzony do 5 grudnia 2022 r. Więcej informacji w załączonym regulaminie oraz pod nr. tel. 22 484 24 41.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • zdjęcie – chłopak niesie karton, mężczyzna w samochodzie na pace czeka na ładunek

    Zbiórka latarek, baterii i żywności – pomoc dla Ukrainy

    Szkoła Podstawowa nr 2 w Konstancinie-Jeziornie do piątku (2 grudnia) prowadzi zbiórkę dla Ukrainy. Potrzebne są m.in. latarki, baterie, świece i żywność pakowana hermetycznie. Rzeczy trafią do Liceum Krzemienieckiego, które przekaże je dalej mieszkańcom oraz żołnierzom na froncie.
  • Kalkulator na tle grzejnika.

    Dopłaty do ogrzewania – wnioski tylko do 30 listopada

    Już tylko do najbliższej środy (30 listopada) można ubiegać się o dodatek węglowy lub dodatek grzewczy. Wnioski niezmiennie przyjmuje Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie. O takie wsparcie finansowe wystąpiło już ponad półtora tysiąca mieszkańców gminy.