Kurs e-learningowy dla dzieci rolników w wieku od 6 do 14 lat | Konstancin-Jeziorna

Kurs e-learningowy dla dzieci rolników w wieku od 6 do 14 lat

18-10-2023

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci w wieku 6–14 lat, których rodzic lub opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników, do udziału w kursie e-learningowym. Wśród jego uczestników zostaną rozlosowane hulajnogi. 

Kurs e-learningowy dla dzieci pod hasłem: „Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy” odbywa się już po raz piąty. 

Weź udział

W nowoczesnej formie przybliża on wiedzę m.in. o sposobach ograniczenia ryzyka upadków osób w gospodarstwach rolnych oraz zasadach przebywania na ich terenie. Wśród uczestników, którzy ukończą szkolenie i prześlą swoje zgłoszenie Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego rozlosuje nagrody – 50 sztuk hulajnóg. W kursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 6–14 lat, których rodzic lub opiekun prawny podlega ubezpieczeniu społecznemu rolników. 

Losowanie

Aby zdobyć nagrodę należy:

 • wejść na stronę prewencja.krus.gov.pl i wziąć udział w kursie e-learningowym,
 • rozwiązać test końcowy,
 • pobrać certyfikat jego ukończenia oraz formularz zgłoszeniowy, a następnie wypełniony przesłać do 6 listopada br. pocztą tradycyjną na adres: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, al. Niepodległości 190, 00-608 Warszawa lub elektronicznie na adres e-mail: hulajnogaatkrus [dot] gov [dot] pl z dopiskiem w tytule: „Kurs e-learningowy dla dzieci”.

Więcej informacji

Szczegółowych informacji dotyczących kursu oraz udziału w losowaniu nagród udziela sekretariat Biura Prewencji KRUSu – tel. 22 592 64 10, e-mail: bpatkrus [dot] gov [dot] pl

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio
Do pobrania
Załącznik Size
Regulamin losowania nagród 381.38 KB
Formularz zgłoszeniowy 399.24 KB

Najnowsze aktualności

 • Elektryk naprawiający latarnię uliczną na wysokości.

  Trwa konserwacja gminnego oświetlenia ulicznego

  Na terenie gminy Konstancin-Jeziorna prowadzone są prace konserwacyjne oświetlenia ulicznego. W związku z tym lampy mogą być czasowo włączane także przed zmrokiem. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
 • Dokumenty firmowe i pieniądze

  Koniec świadczenia dla osób przyjmujących uchodźców z…

  Koniec wsparcia dla osób zapewniających zakwaterowanie i wyżywienie uchodźcom wojennym z Ukrainy. Wnioski o świadczenie pieniężne z tego tytułu będą przyjmowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie tylko do końca lipca i wypłacane wyłącznie za okres do 30 czerwca br.