Lubisz czytać? Weź udział w konkursie „Książka w podróży” | Konstancin-Jeziorna

Lubisz czytać? Weź udział w konkursie „Książka w podróży”

05-08-2021

Biblioteka Publiczna w Konstancinie-Jeziornie zachęca do udziału w konkursie „Książka w podróży”. Zadanie jest proste – trzeba tylko zrobić zdjęcie, będąc w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą, książce wypożyczonej z konstancińskiej książnicy. Dla autorów najciekawszych fotek czekają nagrody.

Sezon urlopowy w pełni, a wakacje to idealny czas na czytanie. Dobra lektura może nam towarzyszyć dosłownie wszędzie – nieważne, czy zamierzamy wypoczywać w kraju czy za granicą. Dla wszystkich moli książkowych, i nie tylko, Biblioteka Publiczna w Konstancinie-Jeziornie organizuje konkurs fotograficzny. Zadanie jest proste – wystarczy zrobić zdjęcie, będąc w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą, książce wypożyczonej z konstancińskiej biblioteki.

Fotki należy przesłać w terminie od 9 do 13 sierpnia 2021 r. na adres e-mail: grapaatkonstancinjeziorna [dot] pl. Najciekawsze zdjęcia zostaną opublikowane na profilu facebookowym organizatora, a ich autorzy nagrodzeni. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.bibliotekakonstancin.pl.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis silny wiatr. W tle postać z rozwianymi włosami próbująca utrzymać wygięty w górę parasol.

    Meteo alert pierwszego stopnia: silny wiatr

    Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed silnymi wiatrami. Alert pierwszego stopnia obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od godz. 22.00 w czwartek (23 września) do godz. 12.00 w piątek (24 września). Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
  • Na grafice jest duży napis Weź udział w wycieczce i odbierz przewodnik turystyczny. Niżej napis dotyczy wycieczek w dniach 25 i 26 września 2021. W tle park, na trawie leżą żółte liście. Obok po prawej stronie wklejona jest grafika z trzema przewodnikami turystycznymi. Na okładce są zdjęcia atrakcji turystycznych i napis Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny.

    Zapraszamy do zapisywania się na ostatnie wycieczki

    W najbliższy weekend (25–26 września) odbędą się ostatnie 4 wycieczki z cyklu „Poznaj gminę Konstancin-Jeziorna”. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszamy do zapisywania się pod numerem tel.: 22 484 24 41. Każdy uczestnik dodatkowo otrzyma „Kalejdoskop Konstancina-Jeziorny”.