Masz kompostownik? Prosimy o wypełnienie ankiety | Konstancin-Jeziorna

Masz kompostownik? Prosimy o wypełnienie ankiety

17-01-2024

Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi prosi mieszkańców o wypełnienie ankiety dotyczącej zagospodarowania bioodpadów w przydomowych kompostownikach. Ankiety zostały wysłane już mailowo, do osób które podały swoje adresy skrzynek pocztowych w złożonych deklaracjach. Ci, którzy ich nie otrzymali, mogą pobrać formularz lub wypełnić go w magistracie. Jest na to czas do końca lutego. 

Konstanciński magistrat podsumowuje rok 2023 w gospodarce odpadami komunalnymi. W związku z tym, Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi prosi mieszkańców gminy o wypełnienie ankiety dotyczącej zagospodarowania bioodpadów w przydomowych kompostownikach. Ankiety zostały wysłane już mailowo, do osób które podały swoje adresy skrzynek pocztowych w złożonych deklaracjach. Mieszkańcy, którzy ich nie otrzymali mogą pobrać formularz poniżej i odesłać go elektronicznie na adres iludorfatkonstancinjeziorna [dot] pl lub pocztą tradycyjną. Ankietę można wypełnić również w siedzibie Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77). 

Uzupełnienie danych zajmie chwilę, a udzielone odpowiedzi będą bardzo pomocne przy dokonaniu obliczeń dotyczących osiągniętego poziomu przygotowania odpadów komunalnych do ponownego użycia i recyklingu. 

Ankieta jest nieobowiązkowa, a na jej wypełnienie jest czas do końca lutego. Szczegółowych informacji udziela Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi pod nr telefonu: 22 48 42 412.

Autor
Natalia Poncyljusz
Do pobrania

Najnowsze aktualności

  • Grafika zapraszająca na szkolenia.

    Rusza cykl szkoleń dla seniorów i opiekunów osób starszych

    Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie rozpoczyna cykl szkoleń dla i opiekunów osób starszych w ramach „Konstancin Cafe”. Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy wtorek (16 lipca) w dawnym ośrodku rehabilitacji reumatologicznej w Konstancinie-Jeziornie.
  • wizualizacja osiedla budynków mieszkalnych, w planie bawiące się dzieci

    Wniosek o ustalenie lokalizacji przy ul. Mirkowskiej –…

    Firma Arche wycofała wniosek o ustalenie lokalizacji inwestycji przy ul. Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie, w trybie specustawy mieszkaniowej. Chodziło o budowę 4 budynków mieszkalnych oraz wielopoziomowego garażu.