Masz kompostownik? Wypełnij ankietę | Konstancin-Jeziorna

Masz kompostownik? Wypełnij ankietę

20-02-2024

Do końca lutego 2024 r. Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna czeka na ankiety od mieszkańców dotyczące zagospodarowania bioodpadów w przydomowych kompostownikach. Zachęcamy do ich wypełnienia. 

Konstanciński magistrat podsumowuje rok 2023 w gospodarce odpadami komunalnymi. W związku z tym Referat Gospodarki Odpadami Komunalnymi UMiG prosi mieszkańców gminy o wypełnienie ankiety dotyczącej zagospodarowania bioodpadów w przydomowych kompostownikach. Do osób, które w deklaracjach śmieciowych podały swój adres mailowy, formularze trafiły już do elektronicznych skrzynek pocztowych. Pozostali mogą pobrać ankietę poniżej. Jest ona również dostępna w ratuszu przy ul. Piaseczyńskiej 77.

Udział w badaniu nie jest obowiązkowy, a na wypełnienie i odesłanie druku (mailowo na adres: iludorfatkonstancinjeziorna [dot] pl lub pocztą tradycyjną) jest czas do końca lutego 2024 r. Wypełnienie ankiety zajmie chwilę, a udzielone odpowiedzi będą bardzo pomocne przy dokonaniu obliczeń dotyczących osiągniętego poziomu przygotowania odpadów komunalnych do ponownego użycia i recyklingu.

Szczegółowych informacji udzielą pracownicy referatu pod numerem tel.: 22 48 42 412.
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio
Do pobrania

Najnowsze aktualności

  • Osoba wrzucająca kartkę do urny do głosowania

    Druga tura wyborów burmistrza – każdy głos jest ważny

    W niedzielę (21 kwietnia) mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna czeka wyborcza dogrywka. W drugiej turze o urząd burmistrza ubiega się dwóch kandydatów, którzy dwa tygodnie temu uzyskali najwięcej głosów. Lokale wyborcze otwarte będą w godz. 7.00–21.00.
  • Grafika wektorowa, na czerwonym tle napis: Rada Miejska Konstancin-Jeziorna

    Znamy termin pierwszej sesji Rady Miejskiej nowej kadencji

    7 maja odbędzie się pierwsza sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna dziewiątej kadencji. Zostaną na niej zaprzysiężeni nowi radni oraz burmistrz gminy. Na posiedzeniu poznamy też nazwiska przewodniczącego i wiceprzewodniczącego rady. Obrady rozpoczną się o godz. 10.00.