Można się jeszcze zapisać do konstancińskiego Klubu Senior+ | Konstancin-Jeziorna

Można się jeszcze zapisać do konstancińskiego Klubu Senior+

02-01-2023

Są jeszcze wolne miejsca w nowo powstałym Klubie Senior+ na os. Mirków w Konstancinie-Jeziornie. O przyjęcie do placówki mogą ubiegać się osoby nieaktywne zawodowo, które ukończyły 60 lat i są mieszkańcami naszej gminy. Zgłoszenia przyjmuje Ośrodek Pomocy Społecznej.

Klub Senior+ mieści się na parterze budynku gminnego przy ul. Anny Walentynowicz 24 na os. Mirków w Konstancinie-Jeziornie. Działa od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–13.00. Cały czas trwa nabór członków – zostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

Zapisy

O przyjęcie do placówki mogą ubiegać się osoby nieaktywne zawodowo, które ukończyły 60 lat i są mieszkańcami gminy Konstancin-Jeziorna. Deklaracje (druk do pobrania poniżej) można składać w siedzibie klubu oraz w Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Rycerskiej 13, jednak trzeba się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. A zapisać się warto, bo oferta placówki jest naprawdę bogata.

Ciekawa oferta

Spotkania towarzyskie i tematyczne z artystami z różnych dziedzin kultury, wyjścia do kin i teatrów, wycieczki krajoznawcze, warsztaty plastyczne, kulinarne i robótki ręczne – to tylko niektóre propozycje, jakie czekają na konstancińskich seniorów. Udział w zajęciach jest odpłatny, a wysokość opłaty jest minimalna i uzależniona od sytuacji dochodowej uczestnika.

Szczegółowe informacje w załączonym regulaminie oraz na stronie internetowej: www.opskonstancinjeziorna.pl.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • plakat Budżet Obywatelski Mazowsza

    Głosujemy w Budżecie Obywatelskim Mazowsza 2025

    Do 23 czerwca 2024 r. trwa głosowanie w 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. O głosy mieszkańców województwa walczy aż 288 projektów. Są wśród nich zadania, które dotyczą naszej najbliższej okolicy. Zachęcamy do popierania lokalnych inicjatyw.
  • Grafika wektorowa. Ikony osób stojących wokół napisu NGO. Poniżej tekst: Otwarty konkurs ofert.

    Ostatnie dni na złożenie wniosku w ramach konkursu ofert

    Tylko do najbliższej środy (19 czerwca), do godz. 13.00, trwa nabór wniosków w otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych. Kwota, jaką gmina Konstancin-Jeziorna zamierza przeznaczyć na realizację zadań z zakresu m.in. kultury fizycznej, turystyki i integracji to 150 tys. zł.