Nabór uczestników do konstancińskiego Klubu Senior+ | Konstancin-Jeziorna

Nabór uczestników do konstancińskiego Klubu Senior+

01-12-2022

Trwa nabór do Klubu Senior+ na os. Mirków, który już w najbliższy piątek (2 grudnia) otworzy swoje podwoje. To miejsce dla nieaktywnych zawodowo mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna w wieku 60+. Deklaracje uczestnictwa przyjmuje Ośrodek Pomocy Społecznej przy ul. Rycerskiej 13.

Klub Senior+ mieści się na parterze budynku gminnego przy ul. Anny Walentynowicz 24 na os. Mirków w Konstancinie-Jeziornie. Oficjalnie rozpocznie swoją działalność już w najbliższy piątek (2 grudnia), a jego gospodarzem będzie wyłoniony w drodze konkursu kierownik – stanowisko to objął Bogusław Poprzęcki. Miejsce przyjazne seniorom będzie czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–13.00.

Nieaktywni zawodowo mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna (w wieku 60+) mogą już zgłaszać chęć uczestnictwa w klubie. Deklaracje (druk do pobrania poniżej) przyjmuje Ośrodek Pomocy Społecznej przy ul. Rycerskiej 13, ale uwaga – liczba miejsc jest ograniczona (limit to 30 osób) – decyduje kolejność zgłoszeń. A co czeka na seniorów? Spotkania towarzyskie i tematyczne z artystami z różnych dziedzin kultury, wyjścia do kin i teatrów, wycieczki krajoznawcze, warsztaty – plastyczne, kulinarne i robótki ręczne – to tylko niektóre propozycje z bogatej oferty klubu. Udział w zajęciach będzie odpłatny, a wysokość opłaty uzależniona będzie od sytuacji dochodowej uczestnika. Szczegóły w załączonym regulaminie i uchwale Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna oraz na stronie internetowej: www.opskonstancinjeziorna.pl.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej - niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej szary napis oblodzenie. W tle widać samochód jadący ulicą asfaltową przez las.

    Meteo alert pierwszego stopnia: Oblodzenie

    Pogoda znów zrobi się niebezpieczna. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed oblodzeniem. Alert obowiązuje w powiecie piaseczyńskim od północy do godz. 7.00 w sobotę (4 lutego). Drogi i chodniki mogą być śliskie.
  • Grafika wektorowa. Napis informujący o naborze do grup tematycznych wśród ekspertów i członków NGO, na tle warszawskich wieżowców.r

    Poszukiwani eksperci i przedstawiciele trzeciego sektora

    Stowarzyszenie Metropolia Warszaw przedłużyło nabór ekspertów oraz przedstawicieli organizacji pozarządowych, którzy zaangażują się w przygotowanie „Strategii rozwoju metropolii warszawskiej do 2040 roku”. Zgłoszenia od kandydatów będą przyjmowane do 17 lutego 2023 r.