Nabory na wolne stanowiska urzędnicze i nie tylko | Konstancin-Jeziorna

Nabory na wolne stanowiska urzędnicze i nie tylko

08-11-2023

Konstanciński magistrat prowadzi nabory na kilka wolnych stanowisk. Poszukiwani są inspektorzy, ale na chętnych czeka też praca w Straży Miejskiej. Z kolei Ośrodek Pomocy Społecznej poszukuje zastępców dyrektora oraz głównego księgowego.

Stałe godziny pracy i określony zakres obowiązków, wynagrodzenia wypłacane w terminie oraz trzynasta pensja – to tylko niektóre korzyści, jakie niesie za sobą praca w jednostce samorządu terytorialnego. Konstanciński magistrat prowadzi nabory na kilka wolnych stanowisk, nie tylko urzędniczych. Obecnie poszukiwani są:

 • inspektor ds. archiwizacji w Wydziale Administracyjno-Gospodarczym (termin składania ofert – do 20 listopada 2023 r.);
 • inspektor w Referacie Gospodarki Odpadami Komunalnymi (termin składania ofert – do 20 listopada 2023 r.);
 • inspektor w Referacie Podatków (termin składania ofert – do 17 listopada 2023 r.);
 • specjalista w Straży Miejskiej (termin składania ofert – do 13 listopada 2023 r.).

Ponadto do 30 listopada trwa konkurs na stanowisko zastępcy dyrektora, a do 17 listopada zastępcy głównego księgowego w Ośrodku Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie. Zostało jeszcze trochę czasu na przygotowanie i złożenie dokumentów aplikacyjnych. Szczegółowe informacje na temat powyższych naborów dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Konstancin-Jeziorna w zakładce: Praca oraz pod numerami telefonów: 22 484 23 16 lub 22 484 23 17. Można również złożyć zapytanie drogą elektroniczną na adres mailowy: kadryatkonstancinjeziorna [dot] pl.

Autor
Natalia Poncyljusz

Najnowsze aktualności

 • Kobieta stoi na tle ściany z czerwonej cegły

  Nowy wydział w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

  W konstancińskim magistracie powstał Wydział Rozwoju, Polityki Gospodarczej i Komunikacji Społecznej. Będzie on odpowiedzialny m.in. za współpracę samorządu z mieszkańcami, przedsiębiorcami, a także organizacjami pozarządowymi i klubami sportowymi.
 • Strażacy podczas akcji gaśniczej pożaru budynku jednorodzinnego

  Pożar zniszczył dom, trwa zbiórka na jego odbudowę

  W jednej chwili życie Marty Romanowskiej i jej córek, mieszkanek Ciszycy, legło w gruzach. Kobieta, która na co dzień pracuje w konstancińskim magistracie, w pożarze domu straciła niemal cały dobytek. Ogień zniszczył dach oraz poddasze, a parter zalała woda. Trwa zbiórka pieniędzy dla pogorzelców.