Nabory na wolne stanowiska urzędnicze i nie tylko | Konstancin-Jeziorna

Nabory na wolne stanowiska urzędnicze i nie tylko

07-12-2023

Konstanciński magistrat prowadzi nabory na kilka wolnych stanowisk. Poszukiwani są podinspektorzy, ale na chętnych czeka też praca w Straży Miejskiej. Z kolei Konstanciński Dom Kultury poszukuje referenta ds. obsługi klienta.

Stałe godziny pracy i określony zakres obowiązków, wynagrodzenia wypłacane w terminie oraz trzynasta pensja – to tylko niektóre korzyści, jakie niesie za sobą praca w jednostce samorządu terytorialnego. Konstanciński magistrat prowadzi nabory na kilka wolnych stanowisk, nie tylko urzędniczych. Obecnie poszukiwani są:

 • podinspektor w Wydziale Ochrony Środowiska (termin składania ofert – do 15 grudnia 2023 r.);
 • podinspektor w Biurze Pozyskiwania Środków Zewnętrznych (termin składania ofert – do 11 grudnia 2023 r.);
 • aplikant w Straży Miejskiej (termin składania ofert – do 22 grudnia 2023 r.);
 • specjalista w Straży Miejskiej (termin składania ofert – do 22 grudnia 2023 r.).

Ponadto do 18 grudnia trwa konkurs na stanowisko referenta ds. obsługi klienta w Konstancińskim Domu Kultury (ul Mostowa 15). Zostało jeszcze trochę czasu na przygotowanie i złożenie dokumentów aplikacyjnych. Szczegółowe informacje na temat powyższych naborów dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Konstancin-Jeziorna w zakładce: Praca oraz pod numerami telefonów: 22 484 23 16 lub 22 484 23 17. Można również złożyć zapytanie drogą elektroniczną na adres mailowy: kadryatkonstancinjeziorna [dot] pl.

Autor
Natalia Poncyljusz

Najnowsze aktualności

 • Elektryk naprawiający latarnię uliczną na wysokości.

  Trwa konserwacja gminnego oświetlenia ulicznego

  Na terenie gminy Konstancin-Jeziorna prowadzone są prace konserwacyjne oświetlenia ulicznego. W związku z tym lampy mogą być czasowo włączane także przed zmrokiem. Mieszkańców przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.
 • Dokumenty firmowe i pieniądze

  Koniec świadczenia dla osób przyjmujących uchodźców z…

  Koniec wsparcia dla osób zapewniających zakwaterowanie i wyżywienie uchodźcom wojennym z Ukrainy. Wnioski o świadczenie pieniężne z tego tytułu będą przyjmowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Konstancinie-Jeziornie tylko do końca lipca i wypłacane wyłącznie za okres do 30 czerwca br.