Nagrody pieniężne i wyróżnienia za wyniki sportowe | Konstancin-Jeziorna

Nagrody pieniężne i wyróżnienia za wyniki sportowe

16-09-2021

Najbardziej utalentowani i osiągający wybitne wyniki sportowcy mogą otrzymać nagrodę pieniężną i wyróżnienie od burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna. Termin przyjmowania wniosków mija 15 października. 

Nagrody przyznawane są raz w roku przez burmistrza gminy Konstancin-Jeziorna. Mogą się o nie ubiegać sportowcy mieszkający w naszej gminie, którzy mają na swoim koncie wybitne wyniki w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie w sportach indywidualnych lub w zespołowych. Brane pod uwagę są osiągnięcia zdobyte od 1 listopada 2020 r. do 30 września 2021 r.  

Złóż wniosek

Wniosek o przyznanie nagrody pieniężnej i wyróżnienia należy złożyć na formularzu, który dostępny jest do pobrania poniżej. Jest na to czas do 15 października. Do wniosku należy dołączyć dokument potwierdzający osiągnięty wynik sportowy i zgodę zawodnika lub opiekuna prawnego.

Wypełnione dokumenty można:

 • wrzucić do skrzynki podawczej w holu urzędu (wejście od ul. Kolejowej);
 • przesłać pocztą na adres: Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna (ul. Piaseczyńska 77, 05-520 Konstancin-Jeziorna);
 • przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: kancelariaatkonstancinjeziorna [dot] pl lub
 • poprzez platformę ePUAP:/4576mqsekc/SkrytkaESP.

Osobie, która osiągnęła i zgłosiła kilka wyników sportowych przyznaje się nagrodę tylko za jedno, najwyższe osiągnięcie sportowe. Szczegółowe zasady przyznawania nagród i wyróżnień dostępne są w regulaminie (do pobrania poniżej). 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • Maszyna podczas frezowania jezdni asfaltowej, w tle nogi pracowników.

  Frezowanie jezdni i nowy asfalt, będą utrudnienia w ruchu

  Najpierw frezowanie, później nowy asfalt. Rusza remont ul. Podlaskiej w Parceli i ul. Kopernika, na odcinku od ul. Wilanowskiej do ul. Sobieskiego, w Konstancinie-Jeziornie. W związku z zaplanowanymi pracami prosimy kierowców o nie parkowanie samochodów na wspomnianych ulicach w dniach: 29
 • Mężczyzna, kominiarz stoi na dachu. Ubrany jest w czarną kurtkę, na głowie ma czarny kapelusz. Na plecy ma zarzucone urządzenie do czyszczenia kominów z drutami ułożonymi w okrąg. W tle domy jednorodzinne i błękitne niebo.

  Kominiarze przypominają o okresowych przeglądach

  Sezon grzewczy ruszył na dobre. Warto więc przypomnieć właścicielom i zarządcom budynków o ciążących na nich obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Krajowej Izby Kominiarzy.