Nie będzie prądu na niektórych ulicach w mieście | Konstancin-Jeziorna

Nie będzie prądu na niektórych ulicach w mieście

02-02-2022

PGE Dystrybucja znów informuje o czasowej przerwie w dostawie prądu. W najbliższy piątek (4 lutego) w godz. 9.00–13.00 energii elektrycznej nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie. Chodzi m.in. o ul. Słowiczą, ul. Letnią i ul. Fryderyka Chopina.

PGE Dystrybucja zapowiada czasowe przerwy w dostawie prądu. Jak informuje w najbliższy piątek (4 lutego) w godz. 9.00–13.00 energii elektrycznej nie będzie w Konstancinie-Jeziornie na ulicach:

  • Słowicza,
  • Stanisława Moniuszki,
  • Letnia,
  • Fryderyka Chopina.

Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Pomarańczowo-biały pachołek drogowy stoi przy krawędzi świeżo położonego asfaltu. W tle widać rozmyty pojazd budowlany pracujący na drodze.

    Szykują się remonty ulic Pułaskiego, Łąkowej, Mirkowskiej i…

    Gmina Konstancin-Jeziorna ogłosiła przetarg na remonty ulic: Kazimierza Pułaskiego, Łąkowej, sięgacza przy Mirkowskiej i Przyrzecze. Inwestycje obejmą łącznie blisko 870 m dróg. Zainteresowani wykonawcy mogą składać oferty do 26 sierpnia br.
  • Wnętrze urzędu z kilkoma stanowiskami obsługi, przy których siedzą lub stoją petenci, a nad nimi wiszą zielone tablice informacyjne w języku polskim.

    17 sierpnia urząd będzie nieczynny, 28 sierpnia otwarty…

    Przypominamy, że w najbliższy poniedziałek (17 sierpnia) Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Urząd Stanu Cywilnego będą nieczynne. Tego dnia pracownicy odbiorą dzień wolny za święto przypadające w sobotę (15 sierpnia).