Nie będzie prądu na niektórych ulicach w Słomczynie | Konstancin-Jeziorna

Nie będzie prądu na niektórych ulicach w Słomczynie

15-02-2022

PGE Dystrybucja informuje o czasowej przerwie w dostawie prądu. W najbliższy piątek (18 lutego) w godz. 9.00–13.00 energii elektrycznej nie będzie w Słomczynie. Chodzi o ulice: Wiślaną, Jabłoniową, Wilanowską i Wiosenną.

PGE Dystrybucja zapowiada czasowe przerwy w dostawie prądu. Jak informuje firma w najbliższy piątek (18 lutego) w godz. 9.00–13.00 energii elektrycznej nie będzie w Słomczynie na ulicach: Wiślana, Jabłoniowa, Wilanowska i Wiosenna.

Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Z lewej strony herb gminy: tarcza herbowa jest biała. Widnieje na niej drzewo – dąb – z brązowym korzeniem i pniem oraz zieloną koroną. Pod drzewem znajduje się pięć błękitnych fal symbolizujących rzekę Jeziorkę. z prawej strony napis Budżet partycypacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna 2024, Ty decydujewsz!

    Budżet Partycypacyjny 2024: Ostatnie godziny na zgłaszanie…

    Jeszcze tylko do poniedziałku (5 czerwca) – do północy – można zgłaszać projekty w 10. edycji Budżetu Partycypacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna 2024. Czekamy na propozycje mieszkańców dotyczące tego, na co wydać pieniądze z budżetu gminy. W tym roku do rozdysponowania jest 400 tys. zł.
  • Osoba głosująca w lokalu wyborczym.

    Jesienią mieszkańcy Habdzina zagłosują w domu ludowym

    Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Decyzją komisarza wyborczego w gminie Konstancin-Jeziorna utworzony został nowy obwód do głosowania. Od teraz mieszkańcy Habdzina będą głosować w swoim domu ludowym. Tym samym liczba stałych obwodów wzrosła do 16.