Nie będzie prądu na niektórych ulicach w Słomczynie | Konstancin-Jeziorna

Nie będzie prądu na niektórych ulicach w Słomczynie

15-02-2022

PGE Dystrybucja informuje o czasowej przerwie w dostawie prądu. W najbliższy piątek (18 lutego) w godz. 9.00–13.00 energii elektrycznej nie będzie w Słomczynie. Chodzi o ulice: Wiślaną, Jabłoniową, Wilanowską i Wiosenną.

PGE Dystrybucja zapowiada czasowe przerwy w dostawie prądu. Jak informuje firma w najbliższy piątek (18 lutego) w godz. 9.00–13.00 energii elektrycznej nie będzie w Słomczynie na ulicach: Wiślana, Jabłoniowa, Wilanowska i Wiosenna.

Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Duża sala, na krzesłach siedzi około 40 osób

    Mieszkańcy i właściciele działek postulują zmianę trasy…

    Właściciele nieruchomości, na których planowana jest budowa gazociągu wysokiego ciśnienia z Gass do Elektrociepłowni Siekierki, sprzeciwiają się proponowanemu przebiegowi inwestycji. Ich postulaty, m.in. o wyznaczenie nowych wariantów tras, władze gminy przekazały wojewodzie mazowieckiemu.
  • Wejście do pomieszczenia, w który siedzą osoby.

    Wybory 2024: Skład i harmonogram pracy Miejskiej Komisji…

    Znamy skład oraz harmonogram pracy na najbliższe dni Miejskiej Komisji Wyborczej w Konstancinie-Jeziornie, która będzie czuwać nad przebiegiem wyborów samorządowych w naszej gminie. Jej siedziba mieści się w budynku Urzędu Miasta i Gminy przy ul. Piaseczyńskiej 77.