Nie będzie prądu w nadwiślańskich sołectwach | Konstancin-Jeziorna

Nie będzie prądu w nadwiślańskich sołectwach

10-03-2022

PGE Dystrybucja zapowiada przerwy w dostawie energii elektrycznej. Bez prądu w najbliższy piątek (11 marca) będą niektóre nadwiślańskie sołectwa, a w poniedziałek (14 marca) klika posesji przy ul. Prostej w Kawęczynku. Wszystko przez modernizację sieci elektroenergetycznej.

Jak informuje PGE Dystrybucja w najbliższy piątek (11 marca) w godz. 9.00–13.00 energii elektrycznej nie będzie w: Łęgu, Czernidłach, Gassach i Piaskach. Z kolei w poniedziałek (14 marca) w godz. 10.00–14.00 bez prądu pozostaną mieszkańcy posesji przy ul. Prostej 41, 41D i 41E w Kawęczynku

Przerwy w dostawie prądu mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Atary czerwony samochód na ulicy. Na chodniku stoją ludzie.

    Zapraszamy na Dni Konstancina w stylu belle époque

    To będzie weekend pełen wrażeń. 3 i 4 czerwca zapraszamy na Dni Konstancina. W tym roku świętujemy w stylu belle époque. W programie mnóstwo atrakcji, w tym m.in. koncerty, wystawy, spacery historyczne, warsztaty, turnieje czy parada i piknik retro.
  • Osoba głosująca w lokalu wyborczym.

    Jesienią mieszkańcy Habdzina zagłosują w domu ludowym

    Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Decyzją komisarza wyborczego w gminie Konstancin-Jeziorna utworzony został nowy obwód do głosowania. Od teraz mieszkańcy Habdzina będą głosować w swoim domu ludowym. Tym samym liczba stałych obwodów wzrosła do 16.