Nowe godziny otwarcia Punktu Informacji Turystycznej | Konstancin-Jeziorna

Nowe godziny otwarcia Punktu Informacji Turystycznej

03-11-2023

Wraz z nadejściem listopada zmieniają się godziny otwarcia Punktu Informacji Turystycznej w willi Kamilin. W okresie jesienno-zimowym będzie on czynny wyłącznie w soboty i niedziele. Zapraszamy w godz. 10.00–16.00. Uwaga! W najbliższą sobotę (4 listopada) PIT będzie zamknięty. 

Za oknem pogoda nas nie rozpieszcza – dni są coraz krótsze, a na dworze da się odczuć jesienną aurę. Deszcz, silny wiatr i chłód nie zachęcają do spacerów, dlatego wraz z nadejściem listopada zmieniają się godziny otwarcia Punktu Informacji Turystycznej w willi Kamilin (ul. Józefa Piłsudskiego 42). W okresie jesienno-zimowym będzie on czynny wyłącznie w soboty i niedziele. Zapraszamy do odwiedzin w godz. 10.00–16.00. Dodatkowo informujemy, że w najbliższą sobotę (4 listopada) PIT będzie zamknięty.

Przypominamy też, że wszelkie informacje na temat oferty turystycznej gminy Konstancin-Jeziorna można uzyskać w Wydziale Promocji i Współpracy Zagranicznej Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna przy ul. Piaseczyńskiej 77 (poniedziałki w godz. 9.00–17.00, od wtorku do piątku w godz. 8.00–16.00). Kontakt telefoniczny: 22 484 24 47 – tylko w godzinach pracy punktu lub 22 484 24 43 – w godzinach pracy urzędu.

Autor
Natalia Poncyljusz

Najnowsze aktualności

 • Plakat promujący Dzień Strażaka

  Już 26 maja Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew

  Parada strażacka z orkiestrami dętymi i mażoretkami, koncert w amfiteatrze, spektakl dla dzieci, piknik rodzinny z licznymi atrakcjami oraz kiermasz – tak gmina Konstancin-Jeziorna będzie świętować Dzień Strażaka i 100-lecie OSP Cieciszew. Zapraszamy już 26 maja do Parku Zdrojowego.
 • Na górze czerwony napis meteo alert poprzedzony wykrzyknikiem. Obok niego logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej – niebieski okrąg z białymi literami IMGW, poniżej niebieski napis burze. W tle fragment granatowego parasola oraz krople deszczu.

  Meteo alert pierwszego stopnia: Burze

  Zapowiada się burzowe popołudnie. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał dla powiatu piaseczyńskiego ostrzeżenie pierwszego stopnia. Alert obowiązuje w piątek (24 maja) od godz. 14.00 do godz. 23.00. Służby apelują o zachowanie szczególnej ostrożności.
 • Plac z kostki brukowej, na którym rozstawione jest przenośne miasteczko, służące do egzaminowania dzieci na kartę rowerową. Stoją znaki drogowe, sygnalizacja świetlna, przejazd kolejowy. Troje dzieci – rowerzystów właśnie przez nie przejeżdża.

  Parking przy magistracie będzie czasowo wyłączony z…

  Od piątku (24 maja) – od godz. 16.30 – do soboty (25 maja) – do godz. 20.00 – nie będzie można korzystać z parkingu przy ul. Józefa Hlebowicza, na tyłach konstancińskiego magistratu. Ma to związek z organizacją w tym miejscu praktycznego egzaminu na kartę rowerową. Przepraszamy za utrudnienia.
 • Grafika wektorowa. Plakat promujący konferencje.

  LGD Perły Mazowsza zaprasza na konferencję

  Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania zaprasza 28 maja br. na konferencję otwierającą realizację nowej strategii rozwoju na lata 2023–2027. Na spotkaniu zaprezentowane zostaną m.in. projekty grantowe, zakresy tematyczne planowanych naborów czy zasady otrzymania wsparcia.