Nowy „Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna” | Konstancin-Jeziorna

Nowy „Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna”

21-02-2023

Ukazał się nowy numer „Biuletynu Informacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna”. W tym wydaniu przeczytacie m.in. o tegorocznym budżecie gminy, rekrutacji do szkół i przedszkoli, wynagrodzeniach nauczycieli i funduszu sołeckim. Czasopismo jest dostępne w wersji papierowej i elektronicznej.

Samorządowy „Biuletyn Informacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna” ma już 9 lat. We wtorek (21 lutego) ukazał się jego pierwszy tegoroczny numer. Znajdziecie w nim sporo podsumowań 2022 roku, ale nie tylko. W tym wydaniu przeczytacie m.in. o budżecie gminy na 2023 rok, rekrutacji do szkół i przedszkoli, wynagrodzeniach nauczycieli oraz funduszu sołeckim. Dowiecie się również, co słychać w gminnych szkołach. Jest także relacja z 31. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W numerze piszemy o zmianach w Towarzystwie Miłośników Piękna i Zabytków Konstancina im. Stefana Żeromskiego. Niezmiennie w BIG znajdziecie też kulturalny rozkład jazdy na najbliższe tygodnie.

Dystrybucja

Biuletyn dostępny jest tradycyjnie w różnych punktach miasta i gminy, w sklepach i instytucjach publicznych, m.in. w Urzędzie Miasta i Gminy, Bibliotece Publicznej i jej filiach, przychodniach zdrowia, Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji, Konstancińskim Domu Kultury oraz Punkcie Informacji Turystycznej. Część nakładu trafi też do skrzynek pocztowych mieszkańców wybranych osiedli Konstancina-Jeziorny i okolic.

Czytaj online

Tradycyjnie zachęcamy do lektury Biuletynu online. Aktualne wydanie dostępne jest w wersji elektronicznej (do pobrania poniżej). Znajdziecie je również w wirtualnym kiosku dostępnym na stronie: issuu.com/konstancin-jeziorna.

Autor
Patryk Siepsiak
Do pobrania

Najnowsze aktualności

  • Kobieta stoi na tle ściany z czerwonej cegły

    Nowy wydział w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

    W konstancińskim magistracie powstał Wydział Rozwoju, Polityki Gospodarczej i Komunikacji Społecznej. Będzie on odpowiedzialny m.in. za współpracę samorządu z mieszkańcami, przedsiębiorcami, a także organizacjami pozarządowymi i klubami sportowymi.
  • Strażacy podczas akcji gaśniczej pożaru budynku jednorodzinnego

    Pożar zniszczył dom, trwa zbiórka na jego odbudowę

    W jednej chwili życie Marty Romanowskiej i jej córek, mieszkanek Ciszycy, legło w gruzach. Kobieta, która na co dzień pracuje w konstancińskim magistracie, w pożarze domu straciła niemal cały dobytek. Ogień zniszczył dach oraz poddasze, a parter zalała woda. Trwa zbiórka pieniędzy dla pogorzelców.