Nowy sprzęt multimedialny w świetlicy środowiskowej | Konstancin-Jeziorna

Nowy sprzęt multimedialny w świetlicy środowiskowej

29-11-2022

Świetlica środowiskowa dla dzieci i młodzieży przy ul. Anny Walentynowicz 24 w Konstancinie-Jeziornie została doposażona w nowy sprzęt multimedialny. Gmina zakupiła ze środków własnych m.in. telewizory oraz konsole do gier.

Mikołaj z prezentami odwiedził świetlicę środowiskową przy ul. Anny Walentynowicz 24. Placówka wsparcia dziennego na osiedlu Mirków została doposażona w nowy sprzęt multimedialny. Gmina Konstancin-Jeziorna ze środków własnych zakupiła dla podopiecznych świetlicy 3 telewizory i 3 konsole Xbox, ale to nie wszystko. Na dzieci i młodzież czekają także nowe gry: Kangurek Kao i LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów – dla najmłodszych oraz Forza Horizon 5 i FIFA 2023 – dla nieco starszych. Wszystko kosztowało łącznie prawie 20 tys. zł.      

Świetlica środowiskowa na os. Mirków jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 14.00–18.00. Zapewnia opiekę, pomoc w nauce oraz organizację czasu wolnego dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • plakat Budżet Obywatelski Mazowsza

    Głosujemy w Budżecie Obywatelskim Mazowsza 2025

    Do 23 czerwca 2024 r. trwa głosowanie w 5. edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. O głosy mieszkańców województwa walczy aż 288 projektów. Są wśród nich zadania, które dotyczą naszej najbliższej okolicy. Zachęcamy do popierania lokalnych inicjatyw.
  • Grafika wektorowa. Ikony osób stojących wokół napisu NGO. Poniżej tekst: Otwarty konkurs ofert.

    Ostatnie dni na złożenie wniosku w ramach konkursu ofert

    Tylko do najbliższej środy (19 czerwca), do godz. 13.00, trwa nabór wniosków w otwartym konkursie ofert dla organizacji pozarządowych. Kwota, jaką gmina Konstancin-Jeziorna zamierza przeznaczyć na realizację zadań z zakresu m.in. kultury fizycznej, turystyki i integracji to 150 tys. zł.