Nowy sprzęt multimedialny w świetlicy środowiskowej | Konstancin-Jeziorna

Nowy sprzęt multimedialny w świetlicy środowiskowej

29-11-2022

Świetlica środowiskowa dla dzieci i młodzieży przy ul. Anny Walentynowicz 24 w Konstancinie-Jeziornie została doposażona w nowy sprzęt multimedialny. Gmina zakupiła ze środków własnych m.in. telewizory oraz konsole do gier.

Mikołaj z prezentami odwiedził świetlicę środowiskową przy ul. Anny Walentynowicz 24. Placówka wsparcia dziennego na osiedlu Mirków została doposażona w nowy sprzęt multimedialny. Gmina Konstancin-Jeziorna ze środków własnych zakupiła dla podopiecznych świetlicy 3 telewizory i 3 konsole Xbox, ale to nie wszystko. Na dzieci i młodzież czekają także nowe gry: Kangurek Kao i LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów – dla najmłodszych oraz Forza Horizon 5 i FIFA 2023 – dla nieco starszych. Wszystko kosztowało łącznie prawie 20 tys. zł.      

Świetlica środowiskowa na os. Mirków jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 14.00–18.00. Zapewnia opiekę, pomoc w nauce oraz organizację czasu wolnego dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Na zdjęciu uśmiechnięta kobieta – seniorka (krótkie siwe włosy, czarne okulary, ubrana jest w niebieską bluzkę), kobieta trzyma tabliczkę, z napisem: w pierwszym wierszu: Masz pomysł? w drugim wierszu: Złóż wniosek!

    Złóż wniosek w ramach inicjatywy lokalnej

    Masz pomysł na ciekawe przedsięwzięcie w swojej okolicy? Złóż do Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna wniosek o jego wsparcie w ramach inicjatywy lokalnej. Nabór projektów trwa do 28 lutego.
  • Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna, ściana z logo gminy

    Jest praca – poszukiwani inspektorzy i specjaliści

    Praca czeka na człowieka. Poszukiwani są inspektorzy, główny specjalista ds. kontroli wewnętrznej, strażnik i księgowa. Nabory na wolne stanowiska prowadzą Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna oraz Szkoła Podstawowa nr 3. Do obsadzenia jest 5 wakatów.