Oficjalne otwarcie boiska na osiedlu Mirków | Konstancin-Jeziorna

Oficjalne otwarcie boiska na osiedlu Mirków

29-11-2023

Na ten dzień czeka cała społeczność osiedla Mirków w Konstancinie-Jeziornie. Już w najbliższy poniedziałek (4 grudnia) odbędzie się oficjalne otwarcie boiska wielofunkcyjnego przy ul. Anny Walentynowicz. Z tej okazji najmłodszych mieszkańców odwiedzi św. Mikołaj. Będą też gry, zabawy i słodkości. Start o godz. 15.00.

Boisko wielofunkcyjne na osiedlu Mirków to nowoczesny obiekt ze sztuczną nawierzchnią, na którym będzie można grać w piłkę nożną czy koszykówkę. Jego budowa już się zakończyła i w najbliższy poniedziałek (4 grudnia) boisko zostanie oficjalnie oddane do użytku.

Z tej okazji, w ramach inicjatywy lokalnej, odbędzie się piknik „Sportowy Mirków”. Początek o godz. 15.00. Organizatorzy – grupa inicjatywna pod przewodnictwem Alfredy Konopki i Elżbiety Siemieniuk oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie – zapewniają sporo atrakcji. Będą gry i zabawy sportowe oraz słodki poczęstunek. Ponadto najmłodszych mieszkańców odwiedzi św. Mikołaj. Zadanie zostało wsparte finansowo z Budżetu Gminy Konstancin-Jeziorna. Zapraszamy.

Autor
Natalia Poncyljusz

Najnowsze aktualności

  • autobus na ulicy

    Od soboty wakacyjne zmiany w komunikacji publicznej

    Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie od najbliższej soboty (22 czerwca) wprowadza wakacyjną organizację komunikacji miejskiej. Niewielkie zmiany w rozkładach jazdy obejmą także wybrane linie autobusowe kursujące po gminie Konstancin-Jeziorna i będą obowiązywać do 31 sierpnia.
  • Kobieta stoi na tle ściany z czerwonej cegły

    Nowy wydział w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

    W konstancińskim magistracie powstał Wydział Rozwoju, Polityki Gospodarczej i Komunikacji Społecznej. Będzie on odpowiedzialny m.in. za współpracę samorządu z mieszkańcami, przedsiębiorcami, a także organizacjami pozarządowymi i klubami sportowymi.