Ograniczony dostęp do kontenerów na odpady w PSZOK-u | Konstancin-Jeziorna

Ograniczony dostęp do kontenerów na odpady w PSZOK-u

05-07-2021

Intensywne opady deszczu dają się coraz bardziej we znaki. Zalany został gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43C w Konstancinie-Jeziornie. W związku z tym występują obecnie utrudnienia z dostępem do kontenerów na odpady poremontowe oraz gabaryty.

Burze i intensywne opady deszczu od kilku dnia dają się we znaki w całej Polsce. Niestety gwałtowne ulewy nawiedzają także gminę Konstancin-Jeziorna i powodują lokalne podtopienia. Ostatnio zalany został m.in. gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43C.

W związku z zaistniałą sytuacją występują obecnie utrudnienia z dostępem do kontenerów na odpady poremontowe (np. gruz) oraz odpady wielkogabarytowe. Dlatego, jeśli to możliwe, zachęcamy do odłożenia wizyty w PSZOK na inny dzień. Zapraszamy np. we wtorek (6 lipca), kiedy poziom wody na placu się obniży.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Maszyna podczas frezowania jezdni asfaltowej, w tle nogi pracowników.

    Frezowanie jezdni i nowy asfalt, będą utrudnienia w ruchu

    Najpierw frezowanie, później nowy asfalt. Rusza remont ul. Podlaskiej w Parceli i ul. Kopernika, na odcinku od ul. Wilanowskiej do ul. Sobieskiego, w Konstancinie-Jeziornie. W związku z zaplanowanymi pracami prosimy kierowców o nie parkowanie samochodów na wspomnianych ulicach w dniach: 29
  • Mężczyzna, kominiarz stoi na dachu. Ubrany jest w czarną kurtkę, na głowie ma czarny kapelusz. Na plecy ma zarzucone urządzenie do czyszczenia kominów z drutami ułożonymi w okrąg. W tle domy jednorodzinne i błękitne niebo.

    Kominiarze przypominają o okresowych przeglądach

    Sezon grzewczy ruszył na dobre. Warto więc przypomnieć właścicielom i zarządcom budynków o ciążących na nich obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych. Zachęcamy do zapoznania się z komunikatem Krajowej Izby Kominiarzy.