Ograniczony dostęp do kontenerów na odpady w PSZOK-u | Konstancin-Jeziorna

Ograniczony dostęp do kontenerów na odpady w PSZOK-u

05-07-2021

Intensywne opady deszczu dają się coraz bardziej we znaki. Zalany został gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43C w Konstancinie-Jeziornie. W związku z tym występują obecnie utrudnienia z dostępem do kontenerów na odpady poremontowe oraz gabaryty.

Burze i intensywne opady deszczu od kilku dnia dają się we znaki w całej Polsce. Niestety gwałtowne ulewy nawiedzają także gminę Konstancin-Jeziorna i powodują lokalne podtopienia. Ostatnio zalany został m.in. gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43C.

W związku z zaistniałą sytuacją występują obecnie utrudnienia z dostępem do kontenerów na odpady poremontowe (np. gruz) oraz odpady wielkogabarytowe. Dlatego, jeśli to możliwe, zachęcamy do odłożenia wizyty w PSZOK na inny dzień. Zapraszamy np. we wtorek (6 lipca), kiedy poziom wody na placu się obniży.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Atary czerwony samochód na ulicy. Na chodniku stoją ludzie.

    Zapraszamy na Dni Konstancina w stylu belle époque

    To będzie weekend pełen wrażeń. 3 i 4 czerwca zapraszamy na Dni Konstancina. W tym roku świętujemy w stylu belle époque. W programie mnóstwo atrakcji, w tym m.in. koncerty, wystawy, spacery historyczne, warsztaty, turnieje czy parada i piknik retro.
  • Osoba głosująca w lokalu wyborczym.

    Jesienią mieszkańcy Habdzina zagłosują w domu ludowym

    Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Decyzją komisarza wyborczego w gminie Konstancin-Jeziorna utworzony został nowy obwód do głosowania. Od teraz mieszkańcy Habdzina będą głosować w swoim domu ludowym. Tym samym liczba stałych obwodów wzrosła do 16.