Ograniczony dostęp do kontenerów na odpady w PSZOK-u | Konstancin-Jeziorna

Ograniczony dostęp do kontenerów na odpady w PSZOK-u

05-07-2021

Intensywne opady deszczu dają się coraz bardziej we znaki. Zalany został gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43C w Konstancinie-Jeziornie. W związku z tym występują obecnie utrudnienia z dostępem do kontenerów na odpady poremontowe oraz gabaryty.

Burze i intensywne opady deszczu od kilku dnia dają się we znaki w całej Polsce. Niestety gwałtowne ulewy nawiedzają także gminę Konstancin-Jeziorna i powodują lokalne podtopienia. Ostatnio zalany został m.in. gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43C.

W związku z zaistniałą sytuacją występują obecnie utrudnienia z dostępem do kontenerów na odpady poremontowe (np. gruz) oraz odpady wielkogabarytowe. Dlatego, jeśli to możliwe, zachęcamy do odłożenia wizyty w PSZOK na inny dzień. Zapraszamy np. we wtorek (6 lipca), kiedy poziom wody na placu się obniży.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.