Ograniczony dostęp do kontenerów na odpady w PSZOK-u | Konstancin-Jeziorna

Ograniczony dostęp do kontenerów na odpady w PSZOK-u

05-07-2021

Intensywne opady deszczu dają się coraz bardziej we znaki. Zalany został gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43C w Konstancinie-Jeziornie. W związku z tym występują obecnie utrudnienia z dostępem do kontenerów na odpady poremontowe oraz gabaryty.

Burze i intensywne opady deszczu od kilku dnia dają się we znaki w całej Polsce. Niestety gwałtowne ulewy nawiedzają także gminę Konstancin-Jeziorna i powodują lokalne podtopienia. Ostatnio zalany został m.in. gminny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Mirkowskiej 43C.

W związku z zaistniałą sytuacją występują obecnie utrudnienia z dostępem do kontenerów na odpady poremontowe (np. gruz) oraz odpady wielkogabarytowe. Dlatego, jeśli to możliwe, zachęcamy do odłożenia wizyty w PSZOK na inny dzień. Zapraszamy np. we wtorek (6 lipca), kiedy poziom wody na placu się obniży.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Duża sala, na krzesłach siedzi około 40 osób

    Mieszkańcy i właściciele działek postulują zmianę trasy…

    Właściciele nieruchomości, na których planowana jest budowa gazociągu wysokiego ciśnienia z Gass do Elektrociepłowni Siekierki, sprzeciwiają się proponowanemu przebiegowi inwestycji. Ich postulaty, m.in. o wyznaczenie nowych wariantów tras, władze gminy przekazały wojewodzie mazowieckiemu.
  • Wejście do pomieszczenia, w który siedzą osoby.

    Wybory 2024: Skład i harmonogram pracy Miejskiej Komisji…

    Znamy skład oraz harmonogram pracy na najbliższe dni Miejskiej Komisji Wyborczej w Konstancinie-Jeziornie, która będzie czuwać nad przebiegiem wyborów samorządowych w naszej gminie. Jej siedziba mieści się w budynku Urzędu Miasta i Gminy przy ul. Piaseczyńskiej 77.