Parking przy magistracie będzie czasowo wyłączony z użytkowania | Konstancin-Jeziorna

Parking przy magistracie będzie czasowo wyłączony z użytkowania

24-05-2024

Od piątku (24 maja) – od godz. 16.30 – do soboty (25 maja) – do godz. 20.00 – nie będzie można korzystać z parkingu przy ul. Józefa Hlebowicza, na tyłach konstancińskiego magistratu. Ma to związek z organizacją w tym miejscu praktycznego egzaminu na kartę rowerową. Przepraszamy za utrudnienia.

Blisko 200 uczniów z konstancińskich szkół podstawowych weźmie udział w najbliższą sobotę (25 maja) w egzaminie na kartę rowerową. Umiejętności jazdy na dwóch kółkach i wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce sprawdzi Straż Miejska w Konstancinie-Jeziornie. Egzamin zostanie przeprowadzony w mobilnym miasteczku ruchu drogowego, który stanie na parkingu przy ul. Józefa Hlebowicza.  

W związku z tym od piątku (24 maja) – od godz. 16.30 – do soboty (25 maja) – do godz. 20.00 – teren ten zostanie wyłączony z użytkowania. Strażnicy miejscy proszą mieszkańców o nieparkowanie samochodów na tyłach konstancińskiego magistratu (wjazd na parking od ul. Kolejowej) i przepraszają za utrudnienia.

Autor
Anna Błażewicz-Orczykowska

Najnowsze aktualności

  • Grafika promująca Budżet Obywatelski 2027 Gminy Konstancin-Jeziorna, przedstawiająca mieszkańców na tle mapy gminy oraz herb i logo inicjatywy.

    Więcej środków dla mieszkańców! Budżet Obywatelski startuje…

    Przed nami 13. edycja Budżetu Obywatelskiego gminy Konstancin-Jeziorna. Nabór projektów rozpocznie się już 2 lutego. W 2026 r., z inicjatywy burmistrza Michała Wiśniewskiego, pula środków przeznaczonych na pomysły mieszkańców wzrosła o 200 tys. zł i wynosi 1,2 mln zł.
  • Ferie zimowe

    Ferie zimowe w gminie Konstancin-Jeziorna pełne atrakcji

    W poniedziałek (19 stycznia) rozpoczynają się wyczekiwane przez uczniów ferie. Jak co roku gmina Konstancin-Jeziorna przygotowała dla dzieci i młodzieży bogaty program zajęć i wydarzeń. Atrakcje czekać będą m.in. w szkołach podstawowych nr 3 i 6, ośrodku sportu oraz domu kultury.