Październikowe godziny funkcjonowania punktu | Konstancin-Jeziorna

Październikowe godziny funkcjonowania punktu

28-09-2022

Uprzejmie informujemy, że w październiku Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie będzie czynny od piątku do niedzieli w godz. 12.00–17.00. Zapraszamy serdecznie. 

Punkt Informacji Turystycznej mieści się w zrewitalizowanej willi Kamilin, tuż przy Parku Zdrojowym (ul. Piłsudskiego 42). Można w nim uzyskać wszelkie informacje dotyczące obiektów i atrakcji znajdujących się na terenie naszej gminy, jak również otrzymać wydawnictwa pomocne w turystyce i zwiedzaniu, w tym mapy i przewodniki.

W październiku będzie on czynny od piątku do niedzieli w godz. 12.00–17.00. Zapraszamy serdecznie. 

Kontakt: 22 484 24 47
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Budynek z szaro-czerwoną elewacją.

    Kolejne zadanie z budżetu partycypacyjnego zrealizowane

    Zakończył się remont budynku gospodarczego przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Bielawie. W ramach inwestycji wykonane zostało nowe pokrycie dachowe oraz nowa elewacja zewnętrzna. To kolejne zadanie z Budżetu Partycypacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna, które udało się zrealizować w tym roku.
  • Alejka Parku Zdrojowego przypruszona śniegiem. Z obu stron stoiska z rękodziełem, pysznościami i warsztatami.

    Ostatni moment na zgłoszenie się na Jarmark Świąteczny

    Jeszcze tylko do czwartku (30 listopada) można przesyłać zgłoszenia jako wystawca na tegoroczny Jarmark Świąteczny. Odbędzie się on 17 grudnia w Parku Zdrojowym. Tradycyjnie poszukujemy artystów, rękodzielników i lokalnych przedsiębiorców.