Październikowe godziny funkcjonowania punktu | Konstancin-Jeziorna

Październikowe godziny funkcjonowania punktu

28-09-2022

Uprzejmie informujemy, że w październiku Punkt Informacji Turystycznej w willi Kamilin przy ul. Piłsudskiego 42 w Konstancinie-Jeziornie będzie czynny od piątku do niedzieli w godz. 12.00–17.00. Zapraszamy serdecznie. 

Punkt Informacji Turystycznej mieści się w zrewitalizowanej willi Kamilin, tuż przy Parku Zdrojowym (ul. Piłsudskiego 42). Można w nim uzyskać wszelkie informacje dotyczące obiektów i atrakcji znajdujących się na terenie naszej gminy, jak również otrzymać wydawnictwa pomocne w turystyce i zwiedzaniu, w tym mapy i przewodniki.

W październiku będzie on czynny od piątku do niedzieli w godz. 12.00–17.00. Zapraszamy serdecznie. 

Kontakt: 22 484 24 47
 

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Szklana statuetka w kształcie perły na drewnianej podstawce.

    Wybieramy Perły Mazowsza 2022 – zgłaszaj i wygrywaj

    Wystartowała 7. edycja konkursu Perły Mazowsza 2022 organizowanego przez „Przegląd Piaseczyński”, lokalne samorządy i Lokalną Grupę Działania. Do 31 grudnia można zgłaszać kandydatów do wyróżnień w kategoriach: przedsiębiorczość, kultura oraz sport i oferta turystyczna.
  • Pluszowa maskotka w towarzystwie dzieci bawiących się balonami.

    Ośrodek sportu zaprasza na Mikołajkowy Dzień Przedszkolaka

    Świetna zabawa i moc wrażeń czeka na uczestników Mikołajkowego Dnia Przedszkolaka, który już w najbliższy piątek (2 grudnia) organizuje Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Konstancinie-Jeziornie. Start o godz. 10.00. Zapraszamy do kibicowania.