PGE Dystrybucja informuje o wyłączeniu prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja informuje o wyłączeniu prądu

03-02-2023

PGE Dystrybucja zapowiada przerwy w dostawie energii elektrycznej. W piątek (3 lutego)  w godz. 9.00–13.00 prądu nie będzie w Kierszku na ul. Działkowej i Prawdziwka. Ma to związek z planowanymi pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w piątek (3 luteggo) w godz. 9.00–13.00 w Kierszku mogą wystąpić przerwy w dostawie prądu. Dotyczy to ulicy Działkowej i Prawdziwka.

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Przestrzeń miejska, dzieci uczestniczą w pikniku

    Znamy inicjatywy, które otrzymają wsparcie gminy

    Pikniki międzypokoleniowe, warsztaty świąteczne, zawody wędkarskie. Gmina Konstancin-Jeziorna ponownie wesprze najciekawsze inicjatywy lokalne swoich mieszkańców. Samorząd na realizację 23 zadań przeznaczy 50 tys. zł.
  • W hali stoją mężczyźni i kobiety w galowych mundurach strażackich, za nimi wozy ratowniczo-gaśnicze

    Nowy sprzęt ratowniczo-gaśniczy oficjalnie przekazano do…

    21 marca w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Piasecznie odbyło się oficjalne przekazanie średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego dla jednostki OSP Słomczyn i wielozadaniowego quada dla OSP Gassy.