PGE Dystrybucja informuje o wyłączeniu prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja informuje o wyłączeniu prądu

03-02-2023

PGE Dystrybucja zapowiada przerwy w dostawie energii elektrycznej. W piątek (3 lutego)  w godz. 9.00–13.00 prądu nie będzie w Kierszku na ul. Działkowej i Prawdziwka. Ma to związek z planowanymi pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w piątek (3 luteggo) w godz. 9.00–13.00 w Kierszku mogą wystąpić przerwy w dostawie prądu. Dotyczy to ulicy Działkowej i Prawdziwka.

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Grafika wektorowa. Plakat promujący 6. Festiwal Maklaka.

    6. Festiwal Filmowy Maklaka i Jego Przyjaciół

    W programie 6. Festiwalu Filmowego Maklaka i Jego Przyjaciół znalazło się aż 21 filmów – kultowe produkcje z udziałem Zdzisława Maklakiewicza, filmy Jacka Bromskiego oraz najnowsze tytuły Studia Munka i młodych twórców. To wszystko od 27 września do 1 października w Konstancińskim Domu Kultury.
  • Grafika wektorowa. Plakat promujący nabór wniosków.

    Wsparcie na rozwój ogólnodostępnej infrastruktury

    Stowarzyszenie Perły Mazowsza – Lokalna Grupa Działania ogłosiło nabór wniosków na udzielenie wsparcia finansowego na rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury kulturalnej, rekreacyjnej i sportowej oraz miejsc integracji i aktywizacji społecznej.