PGE Dystrybucja informuje o wyłączeniu prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja informuje o wyłączeniu prądu

03-02-2023

PGE Dystrybucja zapowiada przerwy w dostawie energii elektrycznej. W piątek (3 lutego)  w godz. 9.00–13.00 prądu nie będzie w Kierszku na ul. Działkowej i Prawdziwka. Ma to związek z planowanymi pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w piątek (3 luteggo) w godz. 9.00–13.00 w Kierszku mogą wystąpić przerwy w dostawie prądu. Dotyczy to ulicy Działkowej i Prawdziwka.

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Mapa z lotu ptaka z zaznaczoną drogą, która będzie remontowana

    Remont ul. Prawdziwka, dwa dni utrudnień w ruchu

    Przed nami spore utrudnienia, spowodowane remontem ul. Prawdziwka. W poniedziałek (24 czerwca) droga – od ul. Muchomora do granicy z Konstancinem-Jeziorną – będzie frezowana, a we wtorek zaplanowano układanie nowej nawierzchni. W tym dniu ulica na wspomnianym odcinku będzie zamknięta dla ruchu.
  • uczniowie na zakończenie roku szkolnego

    Życzymy udanych, spokojnych i bezpiecznych wakacji

    Na ten dzień czekał każdy uczeń. W piątek (21 czerwca) rok szkolny 2023/2024 przeszedł do historii i rozpoczęły się upragnione wakacje. Z tej okazji podziękowania i życzenia dla całej społeczności szkolnej skierował Michał Wiśniewski, burmistrz gminy Konstancin-Jeziorna.