PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu

24-02-2022

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne przerwy w dostawie energii elektrycznej. W przyszły piątek (4 marca) w godz. 10.00–14.00 prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie i w Słomczynie. Ma to związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej.

Jak informuje PGE Dystrybucja w przyszły piątek (4 marca) w godz. 10.00–14.00 energii elektrycznej nie będzie w:

  • Konstancinie-Jeziornie – ul. Dolna;
  • Słomczynie – ul. Wiślana, ul. Jabłoniowa, ul. Wilanowska i ul. Wiosenna.

Przerwy w dostawie prądu mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

  • Uśmiechnięta kobieta na tle budynku z czerwonej cegły.

    Centrum Usług Wspólnych ruszyło, mimo trudnych warunków

    Centrum Usług Wspólnych w Konstancinie-Jeziornie rozpoczęło działalność mimo braku środków na adaptację zajmowanych pomieszczeń w ratuszu, których przyznania odmówiła Rada Miejska. Nowa jednostka musi na razie funkcjonować w prowizorycznych warunkach. Obecnie trwa kompletowanie zespołu pracowników.
  • Burmistrz spotkał się z ambasadorem Francji i przedstawicielami Saur Group

    Burmistrz spotkał się z ambasadorem Francji i…

    To już 10 lat odkąd w Konstancinie-Jeziornie działa nowoczesna oczyszczalnia ścieków Saur Konstancja. Rocznica ta była okazją do spotkania właścicieli obiektu z Étienne’em de Poncins, ambasadorem Francji w Polsce, oraz burmistrzem Michałem Wiśniewskim. Wspólnie podsumowano efekty dekady współpracy.