PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu

13-05-2022

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne przerwy w dostawie energii elektrycznej. W najbliższy poniedziałek (16 maja) między godz. 9.00 a 14.00 prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie, m.in. Bolesława Prusa. Ma to związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej.

Jak informuje PGE Dystrybucja w najbliższy poniedziałek (16 maja) energii elektrycznej nie będzie na:

 • ul. Bolesława Prusa – od ul. Rycerskiej do ul. Środkowej – w godz. 9.00–13.00;
 • ul. Wojewódzka – od ul. Oborskiej do ul. Prusa w godz. 9.00–13.00;
 • ul. Pilska 5 w godz. 10.00–14.00;
 • ul. Oborska od nr 2 do nr 4 w godz. 10.00–14.00.

Przerwy w dostawie prądu mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

  Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

  Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
 • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

  Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

  W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.