PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu

08-07-2022

PGE Dystrybucja zapowiada przerwy w dostawie energii elektrycznej. W najbliższą środę (13 lipca) między godz. 9.00 a 13.00 prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie, m.in. Potulickich i Rycerskiej. Ma to związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej.

Jak informuje PGE Dystrybucja w najbliższą środę (13 lipca) między godz. 9.00 a 13.00 energii elektrycznej nie będzie na:

 • ul. Potulickich nr nieparzyste od 1 do 7, nr parzyste od 2 do 12;
 • ul. Rycerskiej nr nieparzyste od 29 do 39, nr parzyste od 30 do 40;
 • ul. Wojewódzkiej od nr 18 do nr 35;
 • ul. Środkowej nr nieparzyste od 21 do 45, nr parzyste od 20 do 44.

Przerwy w dostawie prądu mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Grzegorz Skorupski

Najnowsze aktualności

 • Z lewej strony herb gminy: tarcza herbowa jest biała. Widnieje na niej drzewo – dąb – z brązowym korzeniem i pniem oraz zieloną koroną. Pod drzewem znajduje się pięć błękitnych fal symbolizujących rzekę Jeziorkę. z prawej strony napis Budżet partycypacyjny Gminy Konstancin-Jeziorna 2024, Ty decydujewsz!

  Budżet Partycypacyjny 2024: Ostatnie godziny na zgłaszanie…

  Jeszcze tylko do poniedziałku (5 czerwca) – do północy – można zgłaszać projekty w 10. edycji Budżetu Partycypacyjnego Gminy Konstancin-Jeziorna 2024. Czekamy na propozycje mieszkańców dotyczące tego, na co wydać pieniądze z budżetu gminy. W tym roku do rozdysponowania jest 400 tys. zł.
 • Osoba głosująca w lokalu wyborczym.

  Jesienią mieszkańcy Habdzina zagłosują w domu ludowym

  Wybory parlamentarne zbliżają się wielkimi krokami. Decyzją komisarza wyborczego w gminie Konstancin-Jeziorna utworzony został nowy obwód do głosowania. Od teraz mieszkańcy Habdzina będą głosować w swoim domu ludowym. Tym samym liczba stałych obwodów wzrosła do 16.