PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu

29-09-2023

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne czasowe przerwy w dostawie energii elektrycznej. 2 października prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie oraz w Oborach. Tradycyjnie ma to związek z pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w poniedziałek (2 października) w godz. 10.00–12.00 nastąpi przerwa w dostawie prądu w Konstancinie-Jeziornie przy ulicach: Jesionowej i Witaminowej. Natomiast od godz.13.00 do 15.00 wyłączenia energii elektrycznej planowane są w Oborach i Konstancinie-Jeziornie i dotyczą nieruchomości przy ulicy Literatów.

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Julita Wołoszyńska-Matysek

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.