PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu

09-01-2024

Zaplanowana na 8 stycznia przerwa w dostawie prądu w miejscowości Habdzin została przełożona na najbliższy poniedziałek (15 stycznia). Jak zapowiada PGE Dystrybucja prądu nie będzie w nieruchomościach od nr 1 do 41 w godz. 9.00–13.00. Ma to związek z pracami modernizacyjnymi sieci elektroenergetycznej.

Jak informuje PGE Dystrybucja prądu nie będzie w poniedziałek (15 stycznia) w Habdzinie w nieruchomościach od nr 1 do nr 41. Ograniczenia w jego dostawie będą trwały od godz. 9.00 do godz. 13.00. Ma to związek z pracami modernizacyjnymi sieci elektroenergetycznej.

Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie pgedystrybucja.pl. Pogotowie energetyczne – 991.

Autor
Natalia Poncyljusz

Najnowsze aktualności

  • Przy stoliku na balkonie siedzi młody mężczyzna i zatyka sobie uszy.

    Mazowsze konsultuje program ochrony środowiska przed hałasem

    Trwają konsultacje społeczne projektu programu ochrony środowiska przed hałasem dla Mazowsza. Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego do 2 maja 2024 r. zaprasza mieszkańców do składania uwag i wniosków. Z kolei 24 kwietnia zaplanowano otwarte spotkanie online.
  • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor. W tle, na ścianie wyświetlony jest duży ekran.

    Nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

    W najbliższą środę (17 kwietnia) odbędzie się 68. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Będzie ona poświęcona dwóm projektom uchwał. Chodzi o zmiany – miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego strefy „A” uzdrowiska i terenów przyległych oraz uchwały budżetowej na 2024 r.