PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu

12-09-2022

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne przerwy w dostawie energii elektrycznej. W poniedziałek (12 września), między godz. 9.00 a 13.00, prądu nie będzie na ulicach Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Grzybowskiej i Podlaskiej w Parceli. Ma to związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej.

Jak informuje PGE Dystrybucja w najbliższy poniedziałek (12 września) energii elektrycznej nie będzie w Parceli na:

 • ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego;
 • ul. Grzybowskiej;
 • ul. Podlaskiej.

Przerwy w dostawie prądu planowane są od godz. 9.00 do godz. 13.00 i mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Patryk Siepsiak

Najnowsze aktualności

 • Posiedzenie członków Rady Miejskiej oraz władz gminy. Osoby siedzą przy stołach ułożonych na kształt podkowy. Na środku sali stoi duży telewizor, a na ścianie wisi biały ekran.

  W środę 54. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna

  W środę (22 marca) odbędzie się 54. sesja Rady Miejskiej Konstancin-Jeziorna. Radni rozpatrzą ponad dwadzieścia projektów uchwał, w tym dotyczących m.in. przyjęcia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy czy ustalenia wynagrodzenia burmistrza. Początek posiedzenia o godz. 10.00.
 • Żarówka na szarym tle.

  PGE Dystrybucja zapowiada wyłączenia prądu

  PGE Dystrybucja zapowiada kolejne czasowe przerwy w dostawie energii elektrycznej. 21 marca prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie. Natomiast 24 marca przerw w dostawie prądu mogą się spodziewać mieszkańcy Słomczyna. Tradycyjnie ma to związek z pracami modernizacyjnymi