PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu

13-02-2024

PGE Dystrybucja zapowiada przerwy w dostawie energii elektrycznej. W czwartek (15 lutego), w godz. 8.00–10.00, prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie. Ma to związek z planowanymi pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja w czwartek (15 lutego)w godz. 8.00–10.00, mogą wystąpić przerwy w dostawie prądu w Konstancinie-Jeziornie w nieruchomościach położonych przy:

  • ul. Jagiellońskiej,
  • ul. Stefana Żeromskiego nr 15,
  • ul. Piasta nr 23, nr 36 i nr 36a, 
  • ul. Stefana Batorego nr 14.

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

  • Grafika

    Zintegrowany Plan Inwestycyjny dla doliny Jeziorki –…

    Do magistratu wpłynął wniosek o sporządzenie aktu planowania przestrzennego – Zintegrowanego Planu Inwestycyjnego dla doliny rzeki Jeziorki w rejonie ulic Skolimowskiej i Warszawskiej w gminie Konstancin-Jeziorna. W poniedziałek (8 grudnia) został on przekazany do Rady Miejskiej.
  • ubieranie choinki przez dzieci z władzami gminy

    Dzieci z Trójki przyozdobiły z burmistrzem urzędową choinkę

    W holu Urzędu Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna stanęła świąteczna choinka, udekorowana w poniedziałek (8 grudnia) przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 3. Dzieci – wspierane przez nauczycielki oraz burmistrza Michała Wiśniewskiego i jego zastępczynię Katarzynę Tusińską – ozdobiły drzewko bombkami.