PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu | Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja zapowiada kolejne wyłączenia prądu

23-02-2024

PGE Dystrybucja zapowiada przerwy w dostawie energii elektrycznej. We wtorek (27 lutego), w godz. 9.00–13.00, prądu nie będzie na niektórych ulicach w Konstancinie-Jeziornie. Ma to związek z planowanymi pracami modernizacyjnymi sieci.

Jak informuje PGE Dystrybucja we wtorek (27 lutego), w godz. 9.00–13.00, mogą wystąpić przerwy w dostawie prądu w Konstancinie-Jeziornie w nieruchomościach położonych przy:

 • ul. Wiśniowej,
 • ul. Akacjowej od nr 7 do nr 15 i od nr 2A do nr 8, 
 • ul. Granicznej od nr 84C do nr 94 i od nr 99 do 101E. 

Przerwy w dostawie energii mają związek z modernizacją sieci elektroenergetycznej. Aktualne komunikaty o przerwach w dostawach prądu w rejonie energetycznym Konstancin-Jeziorna publikowane są na stronie PGE Dystrybucja.

Autor
Agnieszka Jarzębska-Isio

Najnowsze aktualności

 • autobus na ulicy

  Od soboty wakacyjne zmiany w komunikacji publicznej

  Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie od najbliższej soboty (22 czerwca) wprowadza wakacyjną organizację komunikacji miejskiej. Niewielkie zmiany w rozkładach jazdy obejmą także wybrane linie autobusowe kursujące po gminie Konstancin-Jeziorna i będą obowiązywać do 31 sierpnia.
 • Kobieta stoi na tle ściany z czerwonej cegły

  Nowy wydział w Urzędzie Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna

  W konstancińskim magistracie powstał Wydział Rozwoju, Polityki Gospodarczej i Komunikacji Społecznej. Będzie on odpowiedzialny m.in. za współpracę samorządu z mieszkańcami, przedsiębiorcami, a także organizacjami pozarządowymi i klubami sportowymi.